Zamknij

Agnieszka Hyży urodziła. Gwiazda pochwaliła się uroczym nagraniem [WIDEO]

14.11.2021 15:01
Agnieszka Hyży
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Agnieszka Hyży po raz drugi została mamą. Gwiazda i jej ukochany - Grzegorz Hyży przywitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Dziennikarka uroczym rodzinnym nagraniem podzieliła się z fanami na Instagramie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zostali rodzicami. Obydwoje mają dzieci z poprzednich związków, a teraz doczekali się pierwszej wspólnej pociechy. Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie z maleństwem i rodzinne urocze nagranie.

Zobacz też:  Agnieszka Hyży jest w ciąży. Dodała bardzo osobisty wpis. "Przez 7 miesięcy toczyliśmy walkę"

Agnieszka Hyży urodziła. Pochwaliła się uroczym nagraniem [WIDEO]

"Bardzo długa podróż za nami. Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.
RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO" - napisała Hyży.

Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów, zarówno od fanów, jak i od kolegów i koleżanek z show-biznesu. "Wspaniale, wszystkiego dobrego dla was" - skomentował Mateusz Hładki, "nawet nie wiesz jak się cieszę" - napisała Monika Mrozowska, "gratulacje dla was" - dodała Paulina Krupińska.

"Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem od 6 lat. Para wzięła ślub 17 lipca 2015 roku. W połowie sierpnia tego roku dziennikarka pochwaliła się fanom, że po wielu staraniach zaszła w ciążę. Warto dodać, że Agnieszka Hyży ma córkę - Martę, która urodziła się w 2013 roku, a Grzegorz Hyży jest ojcem ma bliźniaków – Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat w 2012 roku.