Zamknij

Agnieszka Hyży w bikini. Lewandowska może zazdrościć? [GALERIA]

Redakcja
23.08.2018 13:51
Agnieszka Hyży w bikini. Lewandowska może zazdrościć? [GALERIA]
fot. Instagram:@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży wybrała się z przyjaciółką na wakacje go Grecji. W sieci opublikowała zdjęcia, na których pozuje między innymi w bikini. Internauci są zachwyceni tym, jaką figurą może pochwalić się małżonka Grzegorza Hyżego.

Agnieszka Hyży to dziennikarka, prezenterka oraz była modelka. Widzowie mogą kojarzyć między innymi z kulis programu „Taniec z Gwiazdami” emitowanego w Polsacie oraz jej autorskiego programu „Super rodzinka” z kanału Polsat Cafe. Od 2015 roku Agnieszka jest w szczęśliwym związku małżeńskim z popularnym wokalistą Grzegorzem Hyżym.

Żona Grzegorza Hyżego na wakacjach

Obecnie Agnieszka wypoczywa w słonecznej Grecji razem ze swoją przyjaciółką Joanną Preisner. Swój pobyt relacjonuje skrzętnie w mediach społecznościowych. Jednak to nie piękne widoki i zdjęcia słonecznych plaż najbardziej elektryzują internautów. Żona Grzegorza Hyżego często publikuje zdjęcia, na których pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad figurą prezenterki. Prześcigają się w prawieniu Agnieszce komplementów w komentarzach. Pojawiła się nawet opinia, że Agnieszka Lewandowska i Ewa Chodakowska mają czego zazdrościć.

„Pani Agnieszko! !!!Bogini ...ciało ..uroda ..figura …Jak dla mnie Panie Lewandowska i Chodakowska powinny Panią szerokim łukiem obchodzić”.

„Dla mnie bomba super dziewczyna super super pozdrawiam serdecznie życzę wszystkiego dobrego”.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Hyży wygląda świetnie. Sądząc po nieschodzącym z twarzy uśmiechu, wypoczynek dziennikarki również jest bardzo udany.

RadioZET.pl/MF