Zamknij

Agnieszka Hyży zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

15.11.2021 10:52
Agnieszka Hyży
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka i Grzegorz Hyży powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, a następnie zdradziła płeć i imię swojej pociechy. Jest szlachetne i obecnie bardzo modne. 

W miniony weekend Agnieszka Hyży poinformowała o narodzinach drugiego dziecka. Ojcem został wokalista Grzegorz Hyży. Prezenterka Polsatu opublikowała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną pociechą oraz wzruszające nagranie ukazujące cud narodzin. Na profilu Grzegorza Hyżego również nie zabrakło fotografii z dzieckiem. Przy okazji internauci mieli okazję dowiedzieć się, jakiej płci jest dziecko Hyżych oraz jakie imię wybrała dla niego para. 

Agnieszka Hyży urodziła syna. Jakie imię otrzymał chłopczyk? 

Agnieszka i Grzegorz Hyży z dumą ogłosili, że powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Parze urodził się syn, który otrzymał imię Leon. 

Bardzo długa podróż za nami. Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... - napisała Agnieszka Hyży.

Gwiazda Polsatu, pisząc o długiej podróży, miała na myśli  poruszającą historię odnośnie ciąży, jaką podzieliła się niedawno w mediach społecznościowych. Prezenterka przeżyła po drodze kilka bolesnych rozczarowań, dlatego gdy się udało, o swoim stanie zdecydowała się poinformować fanów będąc już w zaawansowanej ciąży.

Przypomnijmy, że syn Leon jest drugim dzieckiem Agnieszki Hyży. Prezenterka z poprzedniego związku ma 9-letnią córkę Martę. Z kolei Grzegorz Hyży powitał na świecie swoje trzecie dziecko. Wokalista jest ojcem bliźniaków - Wiktora i Alexandra, którzy urodzili się w 2012 roku. Mamą chłopców jest Maja Hyży. Ona również w tym roku została mamą - w lipcu urodziła córkę.