Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Dama pierwsza klasa" [FOTO]

Maciej Friedrich
24.03.2020 12:41
Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani: "Dama pierwsza klasa" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z rodzinnego albumu. Dzięki temu wielbiciele aktorki mogą przekonać się, jak wyglądała, będąc małą dziewczynką. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą małej Agnieszki.

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która popularność zawdzięcza roli sympatycznej Bożenki w "Klanie". Poza pracą na planie ma na koncie ogromne sukcesy taneczne, reprezentuje najwyższą światową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W latach 2014-2018 była trenerką w "Tańcu z gwiazdami", obecnie jest właścicielką szkoły tańca, którą prowadzi z mężem Maciejem Pelą.

W lipcu 2019 roku na świat przyszła ukochana córka Agnieszki i Maćka. Nic dziwnego, że na profilu Kaczorowskiej dominowały zdjęcia ukochanej pociechy. Teraz wielbiciele aktorki mogą zobaczyć także, jak w dzieciństwie wyglądała sama gwiazda.

 Agnieszka Kaczorowska planuje kolejną ciążę? "Przyjdzie czas na drugie maleństwo"

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z dzieciństwa

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie uroczej małej dziewczynki. Okazuje się, że to sama Agnieszka. Jej tata wykorzystał społeczną kwarantannę, by przejrzeć stare rodzinne albumy.

- Wystroiła(m) się, bo poniedziałek. Jestem gotowa na siedzenie w domu. Mój Tata też został w domu i zajrzał w stare albumy - czytamy w poście Kaczorowskiej.

Fani Agnieszki nie kryli zachwytu nad jej dziecięcą urodą. Zwrócili także uwagę na kreację aktorki.

- Już od małego laska.

- Dama pierwsza klasa.

- Kiedyś przynajmniej każdy miał "kreacje", która go wyróżniała, a dzisiaj przeważnie każdy wygląda tak samo. Pozdrawiam cieplutko - oceniali internauci.

Zagłosuj

Masz swoje zdjęcia z dzieciństwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF