Zamknij

Agnieszka Kaczorowska kusi w basenie. Odsłoniła biust w stroju kąpielowym [FOTO]

10.07.2020 11:13
Agnieszka Kaczorowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Kaczorowska spędza ostatnie dni na urlopie w polskich górach. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z pobytu. Ostatnia fotka w basenie wzbudziła szczególny zachwyt internautów.

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Tancerka, choreografka i aktorka ma spore grono fanów - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 350 tys. osób. Nic dziwnego, że to właśnie w mediach społecznościowych jest w ostatnim czasie najbardziej aktywna. Żona Macieja Peli i mama Emilki dzieli się z internautami kulisami swojego życia.

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska zdradziła fanom, że wybrała się na krótki urlop. Razem z rodziną postanowili spędzić początek tegorocznych wakacji w Zakopanem. Na zdjęciach na Instagramie zaprezentowała już m.in. wnętrze hotelu, w którym nocują oraz zapierające dech w piersiach ujęcie ze szlaku górskiego. Jednak to ostatnia fotka najbardziej zainteresowała jej obserwatorów - Agnieszka zapozowała w bikini.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska boi się o córkę. Ktoś jej groził. Aktorka podjęła ważną decyzję

Agnieszka Kaczorowska w bikini

Agnieszka Kaczorowska po długich górskich podróżach postanowiła odpocząć w hotelowym basenie. Gwiazda opublikowała zdjęcie w skąpym, biało-czerwonym bikini.

- Kiedy ci na czymś bardzo zależy, to zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby to osiągnąć. Natomiast zajmij się tym, na co MASZ WPŁYW... Często istnieją też takie elementy, które są od nas niezależne i czasem mogą przesądzić o efekcie. Włącz spokój, kontynuuj działanie. Co ma przyjść, to przyjdzie. A jak nie przyjdzie TO, to przyjdzie coś innego. Samo działanie jest już spełnieniem. A pozytywny stan ducha przynosi tylko dobre rzeczy... Takie refleksje prosto ze strefy relaksu - podzieliła się przemyśleniami Kaczorowska.

Fanom bardzo spodobała się fotka Agnieszki. W komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

- Jak zwykle: śliczna, urocza.

- No pięknie.

- Fajne zdjęcie.

- Piękna kobieta.

Wam też się podoba?