Zamknij

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu i filtrów. "Pełna akceptacja" [FOTO]

14.08.2020 10:09
Agnieszka Kaczorowska pokazała się bez makijażu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska przyjęła nominację do internetowego wyzwania i postanowiła pokazać się fanom w naturalnej wersji. Aktorkę możemy podziwiać bez makijażu i stosowania popularnych w mediach społecznościowych filtrów.

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka, którą widzowie pokochali jako sympatyczną Bożenkę w kultowym serialu "Klan". Na dobre zapisała się w świadomości widzów, czemu ciężko się dziwić, w postać wciela się niezmiennie od 1999 roku. Na swoim koncie Kaczorowska ma także role w "Na dobre i na złe". Nie porzuciła "Klanu", ale ostatecznie postanowiła związać swoją karierę z tańcem.

Agnieszka od dzieciństwa związana była z tańcem i ma na tym polu ogromne sukcesy, między innymi tytuł młodzieżowej Mistrzyni Świata w stylu latynoamerykańskim. Reprezentuje najwyższą taneczną klasę "S". W latach 2014-2018 trenowała uczestników "Tańca z gwiazdami". W parze z Krzysztofem Wieszczkiem udało jej się zwyciężyć w finale 3. edycji tanecznego show.

Przełomowym rokiem dla Agnieszki był 2017. Otworzyła wtedy własną szkołę tańca oraz poznała tancerza Macieja Pelę, obecnego męża i ojca córeczki Emilii, która przyszła na świat w 2019 roku. Życie rodzinne pochłonęło aktorkę, nie zapomina ona jednak o fanach, z którymi pozostaje w kontakcie między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opowiada fanom o macierzyństwie, możemy także podziwiać ją w rozmaitych stylizacjach. Tym razem postanowiła pokazać się wielbicielom w całkowicie naturalnej odsłonie.

 Kaczorowska oburzona zdjęciami dzieci w pieluszkach. Post podzielił internautki  

Agnieszka Kaczorowska pokazała się bez makijażu

Na Instastory Agnieszki Kaczorowskiej mogliśmy zobaczyć nagranie, na którym aktorka i tancerka prezentuje się fanom w naturalnej odsłonie, bez grama makijażu i instagramowych filtrów. Okazuje się, że postanowiła wziąć udział w internetowym wyzwaniu, do którego została zaproszona. Jego przesłaniem ma być promowanie samoakceptacji.

- Wczoraj Mama Prawniczka nominowała mnie do tego, aby nagrać coś bez filtra. Oto jestem, w pełnym słońcu, wybłyszczona na maksa (...) Ten challenge bardzo mi się podoba, ponieważ chodzi o samoakceptację, czyli temat mi bardzo, bardzo bliski. Natomiast słuchajcie, czasami filtry dodaje się nie tylko po to, aby polepszyć swój wygląd, ale na przykład po to, żeby było lepiej widać, bo jest się w ciemnym pomieszczeniu i można coś rozjaśnić - wyjaśnia Agnieszka.

Jak podoba wam się naturalna odsłona Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu
fot. Instagram:@agakaczor