Zamknij

Agnieszka Kaczorowska nago. Bożenka z "Klanu" pokazała się bez stanika [FOTO]

16.11.2020 21:42
Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska to polska tancerka i aktorka, znana przede wszystkim jako Bożenka z serialu "Klan". Żona Macieja Peli opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie bez stanika. Pierwszy raz odsłoniła tak wiele przed aparatem.

Agnieszka Kaczorowska to polska tancerka, choreografka i aktorka. Popularność przyniosła jej rola Bożeny Kazuń w serialu "Klan". W "Na dobre i na złe" grała przez 3 lata jako Sara. W latach 2014–2018 była trenerką tańca w programie rozrywkowym Polsatu "Taniec z gwiazdami". Internauci chętnie śledzą nie tylko jej osiągnięcia zawodowe, ale przede wszystkim życie prywatne. Kaczorowska w 2017 roku poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła 7 września 2018 roku. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córka, Emilia.

Aktorka na Instagramie dzieli się przede wszystkim kulisami życia prywatnego. Tym razem postanowiła zaskoczyć fanów gorącym zdjęciem topless. Sama przyznaje, że nigdy wcześniej nie pokazywała tak wiele.

- Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię... i tym bardziej że opublikuję. Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya... za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza, myślałam, jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek... stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji... powiedziałam "może kiedyś" - zaczęła swój wpis Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także: Heidi Klum i Tom Kaulitz w gorącym nagraniu spod prysznica. "50 twarzy Greya" [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska topless na odważnym zdjęciu

Gwiazda przyznała, że dopiero teraz poczuła, iż jest to odpowiedni moment na tak odważną, kobiecą sesję zdjęciową. Nie chciała być jednak wulgarna. Wyjątkowe fotografie wykonał Marek Podolczyński.

- I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia... najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej... a jak zobaczyłam, jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie... Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą. Ciało to TYLKO i AŻ ciało. To piękno, które @marek_podolczynski uchwycił, tak jak mi się to zamarzyło... W artystyczny sposób, z klasą, z emocją. Moje ciało będzie się zmieniać, a ja mam nadzieję patrzeć na nie z miłością już zawsze... do końca moich dni... nawet jak będzie pomarszczone, kto wie, może większe, na pewno inne... ale będzie moje. Piękne i kochane. Niosące moją duszę - podsumowała Kaczorowska.

Internauci są oczarowani jej zmysłową sesją zdjęciową. W komentarzach nie szczędzą Agnieszce komplementów. Wam też się podoba?