Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Kaczorowska odbiła Pelę koleżance? Mąż aktorki tłumaczy

13.09.2018 12:43

Na początku września Agnieszka Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela za pośrednictwem Instagrama poinformowali o tym, że są małżeństwem. Okazuje się, że nie wszyscy byli z tego faktu zadowoleni. Z gratulacjami na pewno nie pospieszyła była partnerka Peli, koleżanka Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska fot. Instagram

Jeszcze przed ślubem Kaczorowskiej i Peli w mediach pojawiły się doniesienia, że Agnieszka... odbiła partnera swojej koleżance. Jak informował „Fakt”, powołując się na znajomych gwiazdy, ktoś nawet wykrzyczał jej w twarz, że „jest potworem”. To dla niej Pela miał zakończyć swój trwający pięć lat związek z Adrianną Piechówką – znajomą Kaczorowskiej i jednocześnie koleżanką po fachu.

Tajemniczy informator „Faktu” poinformował, że Pela i Piechówka już od dwóch lat byli narzeczeństwem i podobno nawet w planach mieli ślub. Nic dziwnego, że po takich informacjach Kaczorowska mogła poczuć się dotknięta.

Do rewelacji tych postanowił odnieść się sam Pela. W wywiedzie dla Party, którego udzielał wraz z żoną, przyznał, że doniesienia o jego rzekomych planach ślubnych nie są prawdą.

„Często portale plotkarskie pisały, że w momencie, gdy się poznaliśmy, szykowałem się już do ślubu… To nieprawda. Nigdy w moim życiu nie było takich przygotowań. Pierwsze marzenia o ślubie snułem razem z Agą” – powiedział Maciek.

Niektórym wydaje się dziwne, że będąc w narzeczeństwie przez dwa lata, nie miał żadnych ślubnych planów, a z Kaczorowską na ożenek zdecydował się po zaledwie kilku miesiącach. Czy można szukać w tym sensacji? A może po prostu okazało się, że to z Agnieszką Kaczorowską tak naprawdę poczuł prawdziwą miłość?

RadioZET.pl/plotek/SA

Oceń