Zamknij

Agnieszka Kaczorowska odbiła Pelę koleżance? Mąż aktorki tłumaczy

Redakcja
13.09.2018 12:43
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram

Na początku września Agnieszka Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela za pośrednictwem Instagrama poinformowali o tym, że są małżeństwem. Okazuje się, że nie wszyscy byli z tego faktu zadowoleni. Z gratulacjami na pewno nie pospieszyła była partnerka Peli, koleżanka Kaczorowskiej.

Jeszcze przed ślubem Kaczorowskiej i Peli w mediach pojawiły się doniesienia, że Agnieszka... odbiła partnera swojej koleżance. Jak informował „Fakt”, powołując się na znajomych gwiazdy, ktoś nawet wykrzyczał jej w twarz, że „jest potworem”. To dla niej Pela miał zakończyć swój trwający pięć lat związek z Adrianną Piechówką – znajomą Kaczorowskiej i jednocześnie koleżanką po fachu.

Tajemniczy informator „Faktu” poinformował, że Pela i Piechówka już od dwóch lat byli narzeczeństwem i podobno nawet w planach mieli ślub. Nic dziwnego, że po takich informacjach Kaczorowska mogła poczuć się dotknięta.

Do rewelacji tych postanowił odnieść się sam Pela. W wywiedzie dla Party, którego udzielał wraz z żoną, przyznał, że doniesienia o jego rzekomych planach ślubnych nie są prawdą.

„Często portale plotkarskie pisały, że w momencie, gdy się poznaliśmy, szykowałem się już do ślubu… To nieprawda. Nigdy w moim życiu nie było takich przygotowań. Pierwsze marzenia o ślubie snułem razem z Agą” – powiedział Maciek.

Niektórym wydaje się dziwne, że będąc w narzeczeństwie przez dwa lata, nie miał żadnych ślubnych planów, a z Kaczorowską na ożenek zdecydował się po zaledwie kilku miesiącach. Czy można szukać w tym sensacji? A może po prostu okazało się, że to z Agnieszką Kaczorowską tak naprawdę poczuł prawdziwą miłość?

RadioZET.pl/plotek/SA