Zamknij

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o płci i imieniu swojego dziecka

Redakcja
18.01.2019 12:05
Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o płci i imieniu swojego dziecka
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Życie Agnieszki Kaczorowskiej zmieniło się diametralnie przez ostatni rok. W 2018 roku wyszła za mąż, a w sylwestrową noc ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W wywiadzie opowiedziała o płci i imieniu oczekiwanej pociechy.

Agnieszka Kaczorowska w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie może narzekać na brak emocji. Jej życie osobiste nabrało niesamowitego tempa. Wiosną 2018 roku zdecydowała się przyjąć zaręczyny Macieja Peli, którego poznała w czerwcu 2017 roku w swojej szkole tańca. Natomiast już w październiku 2018 para zdecydowała się pobrać. Ślub odbył się w Toskanii w tajemnicy przed mediami, a zdjęciami z ceremonii podzieliła się na Instagramie. Niewiele później, w sylwestrową noc, małżonkowie podzielili się kolejną radosną nowiną. Aktorka i tancerka spodziewa się pierwszego dziecka. Od tej pory fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat płci i imienia jej dziecka. Agnieszka i Maciek zdradzili kilka szczegółów podczas wywiadu udzielonego podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”.

Agnieszka i Maciek
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o imieniu swojego dziecka

Prowadzący, podobnie jak fani, chcieli wiedzieć, czy para myślała już nad imieniem dla swojej pociechy. Okazało się, że tak.

– Co do chłopca mieliśmy od razu – przyznała Kaczorowska.

– Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł, zgodziliśmy się. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy – dodał Maciej Pela.

Dopytywana o konkrety Agnieszka zdradziła tylko, że będą z mężem starali się uniknąć modnych obecnie imion.

ZOBACZ: Kulisy sesji zdjęciowej Agnieszki Kaczorowskiej

– Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy, żeby to była kolejna z tych dziewczynek.

Trzeba przyznać, że tancerka i jej partner zgrabnie unikają konkretnych odpowiedzi dotyczących ich dziecka. Być może niedługo sami zdradzą coś za pośrednictwem Instagrama?

EN_01345695_0526
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/MF