Zamknij

Kaczorowska oskarżona o retuszowanie zdjęć. Maciek Pela ostro odpowiedział [FOTO]

Maciej Friedrich
24.04.2020 10:59
Kaczorowska oskarżona o retuszowanie zdjęć. Maciek Pela ostro odpowiedział [FOTO]
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie nowy zdjęciem, została jednak oskarżona o retuszowanie fotografii. Mąż aktorki bardzo ostro odpowiedział internautce. Czy tancerz nie bronił żony zbyt zapalczywie?

Agnieszka Kaczorowska nie może narzekać zarówno na życie osobiste, jak i zawodowe. Aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza roli Bożenki w "Klanie", poświęciła karierę na ekranie na rzecz pasji do tańca, który trenowała od dzieciństwa. Była trenerką w "Tańcu z gwiazdami" w latach 2014-2018, a w 2017 założyła własną szkołę tańca.

To właśnie tam w czerwcu 2017 roku Agnieszka poznała Macieja Pelę, którego poślubiła 7 września 2018. Choć ich relacja rozwijała się w atmosferze skandalu (pojawiły się plotki, że Kaczorowska odbiła Maćka koleżance), stworzyli stabilny związek, a w lipcu 2019 roku przyszła na świat ich córeczka.

Agnieszka Kaczorowska retuszuje zdjęcia? Mocna odpowiedź Maćka Peli

Agnieszka Kaczorowska cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ją już ponad 340 tysięcy użytkowników. Aktorka i tancerka często publikuje nowe zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć jej męża i córeczkę. Z reguły nowe posty Agnieszki wzbudzają wśród fanów duży entuzjazm, a internauci nie szczędzą szczęśliwej rodzinie pozytywnych komentarzy. Zdarza się jednak, że Kaczorowska spotyka się ze słowami krytyki.

Tak było ze zdjęciem opublikowanym w środę 22 kwietnia. Agnieszka i Maciek pozują na nim razem na kanapie. Jednej z internautek nie umknął fakt, że palce aktorki wydają się zbyt długie. W komentarzu zasugerowała, że jest to wynik retuszowania fotografii.

- Na kwarantannie chyba trochę za bardzo palce u stóp rosną, tak słyszałam - napisała.

W obronie małżonki stanął Maciek Pela, który w ostry sposób skomentował sugestię internautki.

- Na kwarantannie trochę za bardzo niektórzy cofają się do poziomu ameby, tak słyszałem - napisał Pela.

Jak myślicie, czy walcząc z hejtem, Maciek sam się nie zagalopował?

Zagłosuj

Uważasz, że zdjęcie Agnieszki mogło być retuszowane?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF