Zamknij

Agnieszka Kaczorowska planuje kolejną ciążę? "Przyjdzie czas na drugie maleństwo"

Patrycja Chudolińska
20.01.2020 17:48
Agnieszka Kaczorowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Kaczorowska jest mamą półrocznej Emilki. W ostatniej relacji na Instagramie zaskoczyła fanów bardzo szczerym wyznaniem. Przyznała, że myśli o drugiej ciąży?

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najbardziej popularnych celebrytek na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 320 tys. osób. Jakiś czas temu tancerka odłożyła życie zawodowe na bok, by w pełni zająć się macierzyństwem i sprawami rodzinnymi.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli ma już pół roku i bardzo szybko wyrasta ze starych ubrań. Gwiazda pokazała na jednej z relacji na Instagramie, w co najczęściej ubiera małą Emilkę. Przy okazji tej relacji fani zadali jej nietypowe pytanie.

- Czy będziesz kiedyś robiła wyprzedaż ubranek po córeczce? Pozdrawiam - mogliśmy przeczytać w jednej z wiadomości.

Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska nie chce tak szybko pozbywać się zbyt małych ubranek.

Agnieszka Kaczorowska mówi o drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że myśli w kwestii ubranek przyszłościowo. Mama chce wykorzystać je ponownie przy kolejnym dziecku.

- Na razie składuję ubranka, gdyż myślę, że kiedyś przyjdzie czas na drugie Maleństwo... I jeśli się okaże, że to chłopak, to wtedy będę myśleć, co z nimi zrobić. Choć wiele ciuszków jest uniwersalnych dla obu płci... Także może się przydadzą - zdradziła w relacji na InstaStory.

Do tej pory Agnieszka nie mówiła, że planuje kolejną ciążę. Myślicie, że już niedługo obwieści kolejną szczęśliwą nowinę?

Zagłosuj

Obserwujesz Agnieszkę Kaczorowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh