Zamknij

Agnieszka Kaczorowska planuje ślub. Nie zaprosi żadnej gwiazdy?

Redakcja
26.07.2018 14:55
Agnieszka Kaczorowska planuje ślub. Nie zaprosi żadnej gwiazdy?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska niedawno zaręczyła się, a teraz wraz z narzeczonym planuje ślub. Fani zastanawiają się, kto z celebrytów pojawi się na uroczystości. Wszystko jednak wskazuje na to, że Agnieszka ma inny plan na swój najważniejszy w życiu dzień.

Agnieszka Kaczorowska to nie tylko gwiazda serialu „Klan”, ale i doskonała tancerka klasy „S”. Ma na swoim koncie tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich. Widzowie pamiętają również jej sukces jako partnerki Krzysztofa Wieszczka, z którym wygrała piątą edycję „Tańca z gwiazdami”. Taneczne show przyniosło jej również szczęście w miłości.

Agnieszka Kaczorowska planuje ślub z Maćkiem Pelą

Agnieszka zaręczyła się bowiem niedawno z tancerzem Maciejem Pelą znanym z „You Can Dance”. Kaczorowska rozkochała go w sobie tak bardzo, że zostawił dla niej narzeczoną. Ale również aktorka zupełnie straciła dla partnera głowę.

– Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby – mówiła w jednym z wywiadów.

Teraz para planuje ślub oraz wesele. Można by podejrzewać, że tak znana gwiazda zdecyduje się na uroczystość pełną rozmachu, a na weselu pojawi się wiele znanych nazwisk. Tymczasem według doniesień prasowych para nie zamierza robić ze ślubu wielkiego wydarzenia. 

Agnieszka Kaczorowska nie zaprosi na ślub celebrytów

Wszystko wskazuje, że na ślubie Agnieszki i Macieja nie pojawi się żadna gwiazda. Para pragnie przeżyć ten wyjątkowy dzień jedynie w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Według tabloidów w planach jest jedynie około 50 gości. Mówi się również o tym, że w ten sposób Kaczorowska chce uniknąć ewentualnych plotek w środowisku.

Gwiazda „Klanu” nie jest jedyną znaną postacią, która planuje zawrzeć związek małżeński w kameralnych okolicznościach. Niedawno o swoim weselu mówiła Ola Ciupa. Gwiazda miała niemal identyczne plany.

RadioZET.pl/MF