Zamknij

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się wspaniałą nowiną na temat dziecka

30.06.2020 16:29
Agnieszka Kaczorowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się wspaniałą nowiną na temat swojej córeczki. Dla każdej mamy takie wydarzenie to prawdziwe święto.

Agnieszka Kaczorowska bardzo chętnie dzieli się z internautami swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. Tancerka wielokrotnie przyznawała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, dlatego nawet pomimo plajty swojego wymarzonego biznesu (sprawdź więcej: Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca) ma powody do radości. Jej córeczka jest dla niej prawdziwym oczkiem w głowie. Jak dla każdego rodzica, obserwowanie tego, jak rozwija się jego dziecko, jest niezwykłym przeżyciem. Nic dziwnego, że także Agnieszka Kaczorowska chwali się nowymi umiejętnościami swojego dziecka.

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się wspaniałą nowiną

Jak pochwaliła się tancerka, jej córeczka właśnie postawiła swoje pierwsze kroczki!

"Jak byliśmy nad morzem, to Emi odważyła się postawić sama pierwsze trzy kroczki! Dziś w domu postawiła ich już 5 albo 6... zaraz nam dziewczyna sama będzie śmigać! Aaaa! Ależ to jest dla rodzica radość i ekscytacja ! A jak ten czas goni jak szalony... przed chwilą leżała tylko niewinnie na pleckach" - napisała dumna mama.

Posłuchaj podcastu

Komentujący szybko pospieszyli z gratulacjami.

RadioZET.pl/AS