Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek. Odniosła się do hejterskich komentarzy fanów

25.02.2021 14:42
Agnieszka Kaczorowska
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Gwiazda "Klanu" wyjechała na wakacje, aby odpocząć i naładować akumulatory. Kaczorowska na jednej z najnowszych fotografii pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuszkiem. Odniosła się też do hejterskich komentarzy w formie ironicznej refleksji.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela niebawem przywitają na świecie drugą pociechę. Para, która wychowuje już córeczkę Emilkę, nigdy nie ukrywała, że planuje więcej dzieci. Kaczorowska, chcąc odpocząć i jednocześnie naładować akumulatory, wybrała się z rodziną na Malediwy.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska potwierdza radosną nowinę. "Mąż stanął na wysokości zadania"

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek. Odniosła się do hejterskich komentarzy

Gwiazda "Klanu" dokumentuje podróż, publikując kolejne zdjęcia wykonane w pięknych okolicznościach przyrody. Na jednym z nich podkreśliła ciążowy brzuszek dopasowaną sukienką i w formie ironicznej refleksji odpowiedziała hejterom, którzy zarzucają jej, że ponieważ jest znana, wszystko przychodzi jej w życiu łatwiej.

Ponieważ nie zajmuje się w ogóle domem, wszystko robi mój mąż oraz nasz kultowy ‘sztab ludzi’, ponieważ bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z ‘prawdziwym macierzyństwem’, ja w sumie tylko leżę i pachnę na co dzień, ponieważ tworzenie wartościowych treści na IG, to bułka z masłem i nie trzeba na to przeznaczać ani siły, ani czasu, ponieważ moje życie to nierealna sielanka - podkreśliła w instagramowym wpisie i dodała:

To ja po prostu odpoczywam od mrozu, zimna, śniegu i pluchy. Chyba mam prawo nie? - zakończyła.

W komentarzach 28-letnia aktorka dostała mnóstwo wsparcia od fanek, które poradziły jej, żeby nie przejmowała się zawistnymi osobami.

"Proszę się nie przejmować krytyką ludzi, źle piszą Ci, którzy pani zazdroszczą, a nic w życiu nie osiągnęli, nie mają pojęcia o pani prawdziwym życiu, kobieta kobiecie wilkiem. Straszne to jest, proszę odpoczywać i cieszyć się słońcem oraz pięknymi chwilami z rodziną", "Genialna riposta, brawo ty", "Wiem, że na swoją pozycję ciężko pracujesz, ogarniasz wszystko i jesteś systematyczna, odpoczywaj, ładuj baterie, przecież za swoje odpoczywasz. Gratuluję wyglądu, w ciąży jesteś śliczna" - dodawały otuchy aktorce fanki.