Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek. "Zdrowo rosnę" [FOTO]

26.01.2021 12:18
Agnieszka Kaczorowska
fot. Vihpoto/ East News

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Gwiazda "Klanu" pochwaliła się w mediach społecznościowych rosnącym brzuszkiem. Przy okazji uspokoiła wszystkich martwiących się o jej zdrowie.

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela już za kilka miesięcy znów zostaną rodzicami. Para wychowuje córeczkę Emilkę, a niedługo przywita na świecie drugą pociechę. Serialowa Bożenka z "Klanu" pochwaliła się rosnącym, ciążowym brzuszkiem. Zapewniła też wszystkich, którzy martwili się w ostatnim czasie o jej szczupłość, że zdrowo rośnie.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska bez makijażu i filtrów. "Pełna akceptacja" [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska pokazała rosnący, ciążowy brzuszek [FOTO]

"Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ...a w zasadzie rośnieMY I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić" - zapewniła Agnieszka Kaczorowska.

W komentarzach gwiazda "Klanu" zebrała mnóstwo komplementów i gratulacji od fanów. "Piękna Mamita", "piękna i naturalna kobieta. Prostota i skromność cudna" - zachwycali się.

W ostatnim czasie waga Agnieszki Kaczorowskiej ostro poszła w dół. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy po ciąży, a pomógł jej w tym oczywiście ruch oraz odpowiednia dieta. Fani w komentarzach pod zdjęciami aktorki zamartwiali się, że Agnieszka jest za chuda i powinna przybrać na wadze.

RadioZet.pl