Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom. Chwali się wystrojem wnętrz

Patrycja Chudolińska
11.03.2020 12:16
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram/@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu zdecydowała się na kupno domu. Wieść o ciąży z Maciejem Pelą skłoniła ją do stworzenia prawdziwego rodzinnego gniazdka. Ostatnio zaczęła chwalić się wystrojem wnętrz nowego lokum. Jak teraz mieszka?

Agnieszka Kaczorowska urządziła nowy dom

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na rodzinie. Tancerka pod koniec lipca 2019 roku po raz pierwszy została mamą. 27-latka wraz z mężem, Maciejem Pelą, postanowili urządzić przytulne gniazdko dla małej Emilki. Tuż przed porodem gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami wiadomością o kupnie domu.

- Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń... a co! - napisała na Instagramie.

Choć jeszcze niedawno dom był w stanie surowym, teraz gwiazda coraz częściej chwali się wystrojem wnętrz na swoich zdjęciach. Jak wygląda łazienka, salon i pokój córki Agnieszki Kaczorowskiej?

Jak wygląda dom Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wprowadzili się do nowego domu w grudniu 2019 roku. Małżonkowie spędzili tam swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia z córką. Niedawno tancerka pochwaliła się wystrojem pokoju Emilki. Widać, że dziewczynka ma sporo przestrzeni na zabawę i poznawanie świata. Cały pokój urządzony jest w stonowanych, delikatnych i naturalnych kolorach. Dominuje biel, brąz i odcienie szarości.

Łazienka Agnieszki Kaczorowskiej jest dopracowana w każdym szczególe. Gwiazda postawiła na minimalizm - nie ma zbyt wielu kosmetyków i przyborów na wierzchu. Jednym z najważniejszych elementów w tym pomieszczeniu jest duże lustro.

Agnieszka Kaczorowska często publikuje również zdjęcia z salonu. Jest on duży, dobrze oświetlony, a ważnym elementem wyposażenia jest sporych rozmiarów narożnik.

- Ileż dobrego zrobiły nam i naszym wnętrzom piękne zasłony. Zrobiło się ciepło, przytulnie i... intymnie - napisała w jednym z postów na Instagramie.

Podoba wam się wnętrze domu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli?

RadioZET.pl/PCh