Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy swojej sesji ślubnej. Fani zachwyceni

24.09.2018 13:51

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub i 13 września rozpoczęli swoją podróż poślubną. Jako miejsce wypoczynku wybrali słoneczne Seszele. Na pożegnanie z wyspami para opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcia. Suknia Agnieszki zachwyciła fanów.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy swojej sesji ślubnej. Fani zachwyceni fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska to utalentowana tancerka oraz aktorka, którą widzowie doskonale kojarzą jako Bożenkę z „Klanu”. Mistrzyni świata w tańcach w stylu amerykańskim założyła także własną szkołę tańca. To właśnie w niej na początku 2018 roku poznała Macieja Pelę. Para zakochała się bez pamięci i już 7 września stanęła na ślubnym kobiercu. Po bajecznym ślubie w Toskanii świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się w podróż poślubną na Seszele. Agnieszka relacjonowała pobyt na swoim profilu na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w bajecznej sukni na Seszelach

Fani Agnieszki Kaczorowskiej mogli podziwiać ją oraz jej męża na tle wspaniałych wyspiarskich krajobrazów. Jednak prawdziwy zachwyt wzbudziły fotografie, które tancerka opublikowała na swoim profilu w niedzielę. Ostatniego wieczoru podróży zakochani pozowali o zachodzie słońca na tle oceanu. Agnieszka pojawiła się w długiej, krwistoczerwonej sukni z odkrytymi plecami. Fani byli zachwyceni jej wyglądem i nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

– Życzę Wam, żebyście zawsze byli ze sobą tacy szczęśliwi, żeby to uczucie kwitło, żebyście się wzajemnie szanowali, troszczyli się o siebie. Jesteście tacy piękni.

– Przepiękne masz te sukienki. Idealnie wyglądasz jako żona.

– Piękne zdjęcie! Nie ma co żałować że ostatni. Przywieziecie do domu piękne kadry i wspomnienia.

Jak napisała pod jednym ze zdjęć sama Agnieszka, teraz przed parą powrót do pracy i wspólne prowadzenie szkoły tańca. A zdjęcia z pewnością będą im przypominać o romantycznych chwilach.

RadioZET.pl/MF

Oceń