Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy swojej sesji ślubnej. Fani zachwyceni

Redakcja
24.09.2018 13:51
Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy swojej sesji ślubnej. Fani zachwyceni
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub i 13 września rozpoczęli swoją podróż poślubną. Jako miejsce wypoczynku wybrali słoneczne Seszele. Na pożegnanie z wyspami para opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcia. Suknia Agnieszki zachwyciła fanów.

Agnieszka Kaczorowska to utalentowana tancerka oraz aktorka, którą widzowie doskonale kojarzą jako Bożenkę z „Klanu”. Mistrzyni świata w tańcach w stylu amerykańskim założyła także własną szkołę tańca. To właśnie w niej na początku 2018 roku poznała Macieja Pelę. Para zakochała się bez pamięci i już 7 września stanęła na ślubnym kobiercu. Po bajecznym ślubie w Toskanii świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się w podróż poślubną na Seszele. Agnieszka relacjonowała pobyt na swoim profilu na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w bajecznej sukni na Seszelach

Fani Agnieszki Kaczorowskiej mogli podziwiać ją oraz jej męża na tle wspaniałych wyspiarskich krajobrazów. Jednak prawdziwy zachwyt wzbudziły fotografie, które tancerka opublikowała na swoim profilu w niedzielę. Ostatniego wieczoru podróży zakochani pozowali o zachodzie słońca na tle oceanu. Agnieszka pojawiła się w długiej, krwistoczerwonej sukni z odkrytymi plecami. Fani byli zachwyceni jej wyglądem i nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

– Życzę Wam, żebyście zawsze byli ze sobą tacy szczęśliwi, żeby to uczucie kwitło, żebyście się wzajemnie szanowali, troszczyli się o siebie. Jesteście tacy piękni.

– Przepiękne masz te sukienki. Idealnie wyglądasz jako żona.

– Piękne zdjęcie! Nie ma co żałować że ostatni. Przywieziecie do domu piękne kadry i wspomnienia.

Jak napisała pod jednym ze zdjęć sama Agnieszka, teraz przed parą powrót do pracy i wspólne prowadzenie szkoły tańca. A zdjęcia z pewnością będą im przypominać o romantycznych chwilach.

RadioZET.pl/MF