Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę. To ona pomaga jej przy dziecku

Judyta Wanicka
10.12.2019 16:42
Agnieszka Kaczorowska-Pela
fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała zdjęcie z ukochaną mamą. Była gwiazda "Klanu" wyznała, że korzysta z pomocy doświadczonej mamy w opiece nad córką Emilią. Babcia to najlepsza instytucja na świecie - napisała o swojej rodzicielce tancerka. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela w lipcu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Emilię. Tancerka znana z roli Bożenki Lubicz w serialu "Klan" stopniowo odkrywa blaski i cienie macierzyństwa, a swoimi przemyśleniami regularnie dzieli się na Instagramie. 27-letnia gwiazda potrafi świetnie godzić opiekę nad dzieckiem z obowiązkami zawodowymi. Nie ukrawa jednak, że duża w tym zasługa jej ukochanej mamy. Agnieszka Kaczorowska postanowiła podziękować swojej rodzicielce za pomoc i przy okazji pochwalić się nią przed fanami na Instagramie. 

Agnieszka Kaczorowska i jej mama na wspólnym zdjęciu

Agnieszka Kaczorowska zwykle nie pokazuje w mediach społecznościowych innych członków rodziny niż mąż i córka. W życiu tancerki nastąpił jednak wyjątkowy moment, w którym uznała, że warto przedstawić światu kolejną bliską jej sercu osobę. Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą.

Pani Anna zawsze była wielkim wsparciem dla swojej córki. To ona zadbała o to, by Agnieszka rozwijała talent taneczny i wyrosła na mądrą i przedsiębiorczą kobietę. Mama Agnieszki Kaczorowskiej przez wiele lat pracowała jako dyrektor finansowy w jednej z firm komputerowych. Od kilku miesięcy ma okazję realizować się w zupełnie nowej roli - babci. Agnieszka Kaczorowska wie, że taka osoba pod ręką to prawdziwy skarb, dlatego postanowiła podziękować mamie w szczególny sposób.

Instytucja BABCIA to najlepsza instytucja na świecie! Zgadzacie się ze mną? Taka refleksja po poniedziałku - po pierwszym dniu baaaaardzo pracowitego tygodnia... Dziękuję Mamuś - napisała Agnieszka Kaczorowska załączając zdjęcie z mamą. 

RadioZET.pl/jw