Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała twarz córki. Fani: "Śliczny, kochany aniołek"

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 17:32
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie, na którym widać twarz jej 5-miesięcznej córki Emilii. Gwiazdy często ukrywają wizerunek swoich dzieci, jednak tym razem aktorka "Klanu" postanowiła zrobić wyjątek. Fani nie kryją zachwytu nad małą Emi.

Agnieszka Kaczorowska pokazała twarz córki

Agnieszka Kaczorowska, podobnie jak inne gwiazdy polskiego show-biznesu, stara się nie ujawniać wyglądu swojej córki. Ostatnio opublikowane zdjęcie pokazuje jednak znacznie więcej, niż dotychczas. Serialowa Bożenka z "Klanu" uchyliła rąbka tajemnicy.

- Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta... Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju - opisała zdjęcie Agnieszka Kaczorowska.

Na fotografii widzimy, jak szczęśliwa Agnieszka bawi się z córką pod choinką. Emilka wyciąga rączkę do mamy, a jej twarz odwrócona jest profilem w stronę aparatu. Fani są zachwyceni dziewczynką.

- Słodziaki!

- Cudowne zdjęcie. Buziaki dla maluszka.

- Śliczny, grzeczny, kochany aniołek! Buziaki - komentują obserwatorzy.

Myślicie, że niedługo Agnieszka Kaczorowska przestanie ukrywać twarz córki?

Zagłosuj

Obserwujesz Agnieszkę Kaczorowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh