Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie w welonie. Ślub już lada chwila

Redakcja
27.07.2018 11:29
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska już niebawem bierze ślub. Niedawno gwiazda „Klanu” i „Tańca z Gwiazdami” pochwaliła się zdjęciem z wieczoru panieńskiego, a teraz zaprezentowała się w welonie. Do twarzy jej?

Choć data ślubu Agnieszki Kaczorowskiej nie jest znana, to jednak wiadomo, że to już niebawem. Media spekulują, że ceremonia odbędzie się w najbliższy weekend – w sobotę, 28 lipca. Wieczór panieński już się odbył, a gwiazda „Klanu” pochwaliła się w sieci już zdjęciem w welonie. Do twarzy jej?

Nie jest to jednak fotka z przymiarki sukni, tylko jeszcze kolejne zdjęcie z wieczoru panieńskiego. Przy zdjęciu tancerka napisała:

„Gdy masz choć jedną osobę, która obdarowuje Cię prawdziwą przyjaźnią, to jesteś bogatym i szczęśliwym człowiekiem. Z tymi wyjątkowymi kobietami w moim życiu czuję się ultraszczęśliwą milionerką”.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i jej partner, Maciej Pela, zaręczyli się zaledwie trzy miesiące temu – i to po kilku miesiącach związku. Jak widać, bardzo spieszą się do ołtarza. Pela oświadczył się Kaczorowskiej we Włoszech, nad pięknym jeziorem Como.

Zdaje się, że już niebawem spodziewać się możemy zdjęć ze ślubu.

RadioZET.pl/SA