Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała aktorka 21 lat temu? [FOTO]

Maciej Friedrich
19.11.2019 13:25
Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała aktorka 21 lat temu? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska, aktorka doskonale znana widzom „Klanu”, ma na swoim koncie wiele tanecznych sukcesów. Gwiazda przygodę z tańcem rozpoczęła jako mała dziewczynka. W sieci pochwaliła się zdjęciami z dzieciństwa. Jak wyglądała ponad 20 lat temu?

Agnieszka Kaczorowska znana jest polskim widzom z roli w serialu „Klan”. Tymczasem największe sukcesy serialowa Bożenka odnosiła na tanecznych parkietach. 27-latka reprezentuje najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a w karierze zdobyła wiele tytułów, w tym Młodzieżowej Mistrzyni Świata w tańcach amerykańskich. Choć obecnie swój czas dzieli między prowadzeniem własnej szkoły tańca i wychowywaniem ukochanej córki Emilii, nadal wspomina swoje początki.

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z dzieciństwa. Gwiazda „Klanu” 21 lat wcześniej

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiły się posty, w których gwiazda wspomina swoje początki na tanecznych parkietach i opowiada, jak ważny jest dla niej taniec. Uwagę internautów przykuły jej zdjęcia z dzieciństwa. Kaczorowska treningi tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku zaledwie 6 lat.

Jest taka zabawna historyjka...bo pierwszy turniej zatańczyłam w parze z dziewczynką. Brakowało chłopców do tańca i mimo że byłyśmy jedyną taką parą, to turniej wygrałyśmy. Potem zaczęła się prawdziwa sportowa przygoda, czyli treningi kilka razy w tygodniu, a w weekendy zawody. Kolejne klasy taneczne, kolejne cele i kolejne tytuły – czytamy we wpisie Agnieszki.

Fani nie kryli zachwytu nad zdjęciami Kaczorowskiej. W komentarzach komplementowali jej wygląd i podkreślali, że przez lata ciężko pracowała na swój sukces.

Jaka słodka Agusia, jak była mała! Teraz to piękna kobieta.

Od dziecka ciężko pracowałaś. Taniec, serial, szkoła... Tak naprawdę tylko ty wiesz, ile serca i wysiłku włożyłaś. Myślę, że bardzo zasłużyłaś na to, co teraz masz. Gratuluję! Ogromny szacun za pracowitość, samozaparcie i twardy tyłek. Samych sukcesów – rozpływali się internauci.

Trzeba przyznać, że zdjęcia doskonale oddają taneczną drogę, jaką przebyła Agnieszka.

 Agnieszka Kaczorowska dostaje wulgarne wiadomości. Jeden z internautów grozi jej córeczce

Zagłosuj

Oglądasz "Klan"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF