Zamknij

Agnieszka Kaczorowska na pierwszym spacerze z córką. Pokazała zdjęcie

Maciej Friedrich
05.08.2019 13:32
Agnieszka Kaczorowska na pierwszym spacerze z córką. Pokazała zdjęcie
fot. VIPHOTO/East News

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej była jednym z najgłośniejszych tematów krajowego show-biznesu ostatnich miesięcy. 26 lipca na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i tancerki. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z pierwszego spaceru z córeczką.

Agnieszka Kaczorowska to popularna polska aktorka, którą widzowie najmocniej kojarzą z rolą Bożenki w „Klanie”, w którą wciela się od 1999 roku. Jednak karierę związała nie tylko z aktorstwem, ale i z tańcem. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskim i standardowych. W prowadzonej przez siebie szkole tańca poznała tancerza Macieja Pelę, którego żoną jest od września 2018 roku. 26 lipca 2019 roku aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko. Wcześniej w mediach społecznościowych mogliśmy oglądać jej ciążowe sesje zdjęciowe. Również po narodzinach córeczki Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem pociechy. Tym razem ze spaceru. 

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z córeczką 

W niedzielę Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i malutką córeczką wybrali się na spacer. Aktorka postanowiła podzielić się fotografią, którą opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nim wózek i szczęśliwych rodziców

Za nami pierwszy spacer. Pogoda idealna! Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność. Tylko mąż nie chciał oddać wózka... tak go duma rozpierała – podpisała zdjęcie Kaczorowska. 

Fani gwiazdy nie kryli zachwytu i w komentarzach komplementowali Agnieszkę i jej rodzinę. 

Pani Agnieszko przepięknie Pani wygląda i promienieje Pani w roli mamy!

Pięknie wyglądacie a swieżo upieczona mama kwitnie! Kreacja też cudna i ten kolor sukienki strzał w dziesiątkę! – zachwycali się internauci. 

Agnieszka bardzo chętnie dzieli się zdjęciami pociechy, z pewnością więc obejrzymy jej uśmiechniętą twarz jeszcze nieraz. 

Natalia Klimas urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF