Zamknij

Agnieszka Kaczorowska poszła z dzieckiem w góry w klapkach. Fani nie mają dla niej litości

Judyta Wanicka
11.09.2019 17:50
Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. Tancerka opublikowała zdjęcia z wyjazdu w góry, na których trzyma dziecko w chuście i ma na nogach klapki. Internauci wytknęli gwieździe, że dla zdjęć narażą dwumiesięczną córkę na spory dyskomfort. Wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - grzmią fani.

Agnieszka Kaczorowska zabrała dwumiesięczną córkę w góry

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji para wybrała się do Włoch, a konkretnie do północnej części kraju. To właśnie tam Maciej Pela oświadczył się gwieździe "Klanu". Para zabrała w podróż swoją dwumiesięczną córkę Emilię. Agnieszka Kaczorowska skrupulatnie relacjonuje wyjazd na Instagramie. Zamieściła już sporo rodzinnych zdjęć, ale uwagę fanów zwróciły przede wszystkim te zrobione w górach.

Na fotografiach gwiazda "Klanu" pozuje na tle wodospadu Acquafraggia. W ramionach tuli zawiniętą w chustę Emilkę. Niby nic w tym  bulwersującego, a jednak pod postem rozpętała się prawdziwa burza. Doświadczone matki zwróciły celebrytce uwagę, że źle ubrała dziecko. Poza tym nie spodobał im sposób, w jaki tancerka nosi córkę w chuście.

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki - pouczają Kaczorowską internautki.

Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki.

Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście.

Gdyby tego było mało, Kaczorowska oberwała również za nieodpowiednie obuwie. Na zdjęciach widać, że gwiazd wybrała się w skalisty teren w klapkach. Fanki próbowały jej uzmysłowić, że w tak niestabilnych butach łatwo o wypadek.

Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to zdecydowanie niebezpieczny wybór - zwraca uwagę jedna z fanek.

Maciej Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej

Tancerka nie dała się sprowokować do dyskusji. Głos zabrał jednak jej mąż, Maciej Pela, który zapewnił zatroskane instamamy, że Agnieszka wyszła z dzieckiem tylko na moment. Tancerz przekonywał, że bardziej niebezpieczne od górskich ścieżek bywają krzywe chodniki w mieście.

Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą. Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór - odpisał komentującym.

Zagłosuj

Fanki Agnieszki Kaczorowskiej mają rację?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw