Zamknij

Agnieszka Kaczorowska potwierdza ciążę? "Widać brzuszek"

12.01.2021 08:51
Agnieszka Kaczorowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zdjęcie w białej męskiej koszuli. Zdaniem internautów, pod ubraniem ewidentnie widać ciążowe krągłości. Czyżby Kaczorowska właśnie pochwaliła się nowiną, o której media spekulują od pewnego czasu?

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela, doczekali się swojego pierwszego dziecka latem 2019 roku. Córeczka Emilia ma obecnie półtora roku, a niedawno pojawiły się wieści, że Bożenka z "Klanu" jest w kolejnej ciąży. Aktorka nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i że chciałaby mieć więcej niż jedno dziecko.

Kiedy na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem, pisząc, że to dla nich wyjątkowa data i że "to długa historia", fani od razu zaczęli snuć domysły, czy aby właśnie nie dowiedzieli się, że aktorka będzie miała drugie dziecko. Wtedy aktorka przygasiła entuzjazm fanów krótkim komentarzem: "Nie".

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska nago. Bożenka z "Klanu" pokazała się bez stanika [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska jednak potwierdza ciążę?

Teraz Agnieszka Kaczorowska dodała jeszcze bardziej sugestywne zdjęcie, które znów stało się wodą na młyn plotek. Tym razem aktorka "Klanu" pojawia się w zmysłowym ujęciu, pozując tylko w męskiej koszuli (co jak na pierwszą ciążową sesję byłoby ciekawym pomysłem stylizacji), a zdjęcie podpisała w sposób, który może być nawiązaniem do okresu ciąży, który jest nietypowy dla ciała każdej ciężarnej kobiety.

"Światłoczuła. Czy Was też radują każde promyki słońca?" - napisała.

Spoglądając na zdjęcie rzeczywiście od razu można mieć wrażenie, że pod koszulą widać jakieś zaokrąglenie. Takie same spostrzeżenia mają internauci, pytając Agnieszkę Kaczorowską czy jest w drugiej ciąży i zauważając, że brzuszek jest tego potwierdzeniem.

"Chyba następne baby", "Oj coś tam prześwituje przez koszulę, tak jakby powiększony brzuszek, ale to tylko moje spekulacje", "Pierwsze co rzuca się w oczy na zdjęciu to brzuszek" - piszą komentatorzy. A niektórzy wprost pospieszyli już z gratulacjami.

Sama Kaczorowska nie komentuje spekulacji. Czyżby budowała ciekawość fanów?

RadioZET.pl/AS