Zamknij

Agnieszka Kaczorowska potwierdza radosną nowinę. "Mąż stanął na wysokości zadania"

18.01.2021 09:25
Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży po raz drugi. Aktorka potwierdziła radosną nowinę i wyjaśniła, dlaczego wcześniej to ukrywała. "Mąż stanął na wysokości zadania".

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają ponad roczną córeczkę Emilkę, ale właśnie aktorka potwierdziła, że ich rodzina się powiększy, a ona jest w drugiej ciąży. Bożenka z "Klanu" na łamach magazynu "Party" wyjaśniła także, dlaczego nie ogłaszała tego wcześniej.

Pogłoski o tym, że Kaczorowska drugi raz jest w ciąży, pojawiły się jeszcze pod koniec grudnia 2020, kiedy to opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem z dwuznacznym komentarzem: "Dziś dla nas wyjątkowa data". Potem dodała kolejne ujęcie - tym razem ze swojej sesji zdjęciowej, na którym uwagę internautów przyciągnął jej zaokrąglony brzuszek. Wtedy też zdementowała plotki, a do tego wyraziła swoją dezaprobatę dla gratulacji, których wcale nie oczekuje.

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała, jak karmi piersią. Jej synek skończył dwa latka [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę

Agnieszka Kaczorowska, która obecnie jest jedną z popularniejszych "instamam" bardzo cieszy się z ciąży. Zaznacza, że nie zna jeszcze płci dziecka, ale już za kilkanaście dni będzie wiadomo czy to chłopiec, czy dziewczynka.

"Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa" - powiedziała.

Jak przyznała Kaczorowska, początek ciąży był dla niej dość trudny, ale jej mąż świetnie dał sobie ze wszystkim radę.

"Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką" - powiedziała.

RadioZET.pl/AS