Zamknij

Agnieszka Kaczorowska schudła 10 kilogramów

Redakcja
15.02.2018 09:06
Agnieszka Kaczorowska schudła 10 kilogramów
fot. Eastnews

Agnieszka Kaczorowska w ciągu ostatnich kilku miesięcy schudła 10 kilogramów. Jednak nie jest do końca z tego dumna!

Agnieszka Kaczorowska schudła

Agnieszka Kaczorowska w ciągu kilku miesięcy zrzuciła 10 kilogramów. Okazuje się, że nowa sylwetka wcale nie jest wynikiem dbania o siebie.

— Żadna dieta i nie jakieś bardziej wzmożone treningi. Myślę, że to jest kwestia poukładania sobie pewnych spraw, swojej firmy, dużo stresu. Stres jest zawsze, kiedy się ma swoją firmę, zarządza nią. Ciągle mam bardzo, bardzo dużo na głowie, a teraz jeszcze dochodzi „Taniec z gwiazdami”. Więc tych projektów jest bardzo, bardzo dużo, a ja jeszcze teraz kręcę „Klan”, więc doba jest dla mnie trochę za krótka. Nie mam czasu na jedzenie i podjadanie — zdradziła w rozmowie z dziennikiem „Super Express”.

Zobacz także

Wbrew wcześniejszym informacjom Agnieszka Kaczorowska w zbliżającej się wielkimi krokami 8. edycji „Tańca z gwiazdami” nie zatańczy z kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA, Popkiem, ale z popularnym wokalistą Antonim Smykiewiczem. Czy uda jej się doprowadzić go do zwycięstwa tak jak Krzysztofa Wieszczeka w 3. edycji programu emitowanej przez Polsat? Przekonamy się już niedługo. „Taniec z gwiazdami” będziemy mogli oglądać od 2 marca 2018 roku o godzinie 20:05. Kolejne odcinki na Polsacie w każdy piątek o tej samej porze.

EN_01302231_0019

RadioZET.pl/SI