Zamknij

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy. Fani są pod wrażeniem nowej fryzury: "Petarda!" [FOTO]

Judyta Wanicka
11.02.2020 15:32
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela ścięła włosy. Była Bożenka z "Klanu" pochwaliła się nową, krótszą fryzurą na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się, że obcięte włosy trafiły na szczytny cel.

Agnieszka Kaczorowska-Pela do tej pory była wierna długim blond włosom. Kilka miesięcy po urodzeniu córki Emilii była gwiazda "Klanu" zdecydowała się na ostre cięcie. Tancerka ma teraz modną, krótszą fryzurą, która urzeka naturalnym wyglądem. Tancerka zdradziła, że swoją metamorfozą wsparła szczytny cel.

Agnieszka Kaczorowska ma krótszą fryzurę

Agnieszka Kaczorowska nie wygląda już tak, jak pamiętamy ją z "Tańca z gwiazdami" czy "Klanu". Gwiazda radykalnie skróciła włosy i zafundowała sobie modną wśród gwiazd fryzurę long bob.

Aaaa! Zrobiłam to! Oto nowa Agnieszka Kaczorowska-Pela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! - napisała świeżo upieczona mama.

Przy okazji można się dowiedzieć, że Agnieszka Kaczorowska oddała ścięte włosy na rzecz fundacji tworzącej peruki dla kobiet po chemioterapii.

30 cm włosów wysyłam dla Fundacji Rak'n'Roll - zdradziła. A ubiegając wszystkie pytania... kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca - wyjaśniła tancerka. 

Fanki są pod wrażeniem przemiany Agnieszki Kaczorowskiej i jej pięknego gestu.

Wow! Jaka zmiana! Pięknie wyglądasz. Wcześniej też oczywiście, ale teraz to petarda!

Oszalałem! - skomentował zdjęcie mąż gwiazdy, Maciej Pela.

Cudownie! Pięknie i w krótkich i w długich, a najważniejsze, że jesteś piękna w środku i masz dobre serce.

Super! Dla Ciebie pozytywna zmiana, dla kogoś piękna peruka.

Zagłosuj

Podoba ci się Agnieszka Kaczorowska w krótszych włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw