Zamknij

Agnieszka Kaczorowska tańczy na Instagramie. Internauci drwią: "Sztuczność bije po oczach" [WIDEO]

15.06.2021 10:49
Agnieszka Kaczorowska
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie, jak z ciążowym brzuszkiem tańczy z mężem. Niestety, w komentarzach pojawiły się głosy krytyki. Tancerce zarzucono sztuczność, nawiązano także do jej kontrowersyjnych słów o "modzie na brzydotę".

Agnieszka Kaczorowska to tancerka i aktorka, doskonale znana fanom z seriali z roli Bożenki Kazuń w "Klanie". Mogliśmy ją także oglądać w "Na dobre i na złe", ale ostatecznie postanowiła poświęcić się wielkiej pasji, jaką jest taniec. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, była trenerką w "Tańcu z gwiazdami", a w parze z Krzysztofem Wieszczkiem zwyciężyła w finale programu. W 2017 roku otworzyła własną szkołę tańca, gdzie poznała Macieja Pelę. Pobrali się w 2018 roku, a rok później powitali na świecie córkę Emilię.

Agnieszka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia, nagrania i swoje opinie na przeróżne tematy. Obecnie jest mocno krytykowana za wpis o modzie na zwyczajność i zbytnim promowaniu postawy body positive. Oburzenia nie kryli internauci, Kaczorowska została także skrytykowana przez gwiazdy takie jak Martyna Wojciechowska czy Anna Wendzikowska, ostatecznie przeprosiła za swoje słowa. Najwyraźniej nie wszyscy przyjęli przeprosiny aktorki, pod jej najnowszym nagraniem, na którym tańczy z mężem, pojawiły się słowa krytyki.

ZOBACZ TAKŻE:  Jarosław Jakimowicz broni wpisu Kaczorowskiej. "Doskonale rozumiem, co Agnieszka miała na myśli"

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana w sieci. Aktorce zarzucono promowanie sztuczności

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiło się nowe nagranie, na którym tańczy z mężem czule obejmującym jej wydatny ciążowy brzuszek.

- Takie tańce niedzielne. Na ile stan pozwala - napisała tancerka.

Wiele osób pozytywnie zareagowało na post Agnieszki, wzruszając się nad zakochanymi oddanymi muzyce i wyraźnie cieszącymi się z nadchodzącej pociechy. Jednak w komentarzach znalazły się też słowa krytyki. Internauci zarzucali Kaczorowskiej, że zachowuje się sztucznie i takie też zachowania promuje w swoich postach.

- Twoja sztuczność bije po oczach.

- Ale to jest sztuczne troszkę

Sztuczniaki - pisali.

Nie zabrakło ironicznych porównań do oburzającego wpisu Agnieszki na temat "mody na brzydotę". Internauci przyznali, że wolą niedoskonałości, niż ich zdaniem sztuczny obraz rzeczywistości.

- Sorry, ale wolę brzydotę niż sztuczne piękno.

- Ja też tutaj widzę brzydotę i sztuczne piękno - czytamy.

- Szkoda ze nie potrafisz się przyznać do błędu, tylko dalej brniesz w to wyreżyserowane „piękno”, No ale cóż, skoro „marka jest najważniejsza" - czytamy.