Zamknij

Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu. Czyżby chciała przekazać coś więcej?

07.09.2020 15:42
Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu. Czyżby chciała przekazać coś więcej?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Agnieszka Kaczorowska świętuje drugą rocznicę ślubu. Czyżby chciała przekazać coś więcej? "Z Tobą Maciek to mogę i na koniec świata i nawet z gromadką dzieci..." - napisała.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem ze ślubnej sesji zdjęciowej. Aktorka i Maciej Pela pobrali się dwa lata temu, 7.09. 2018 roku. Jest to ich bawełniana rocznica.

W swoim poście na Instagramie Kaczorowska wyznała, że ślub z Maćkiem, choć znali się bardzo krótko, był jej najlepszą decyzją i niezależnie od tego, co przyniesie życie, i tak zamienią to w piękne chwile.

Agnieszka Kaczorowska obchodzi rocznicę ślubu

Jak napisała aktorka, jej mąż jest jej mężczyzną życia i od razu wiedziała, że to jest właśnie ten. Przyznała, że znajomi sceptycznie podchodzili do szybkich zaręczyn z niedawno poznanym Pelą i do jeszcze szybszego ślubu. Kaczorowska jednak przekonuje, że im się udało.

"Dokładnie dwa lata temu poślubiłam mężczyznę mojego życia. Niektórzy dawali nam 2 miesiące, bo przecież „nie można tak szybko się zakochać, zaręczyć i jeszcze wziąć ślub”. A ja Wam powiem jedno - MOŻNA, jeśli od razu wiesz, że chcesz z kimś spędzić życie! Te dwa lata to piękny początek. Dużo jeszcze przed nami. Moim życzeniem dziś jest, abyśmy zawsze kochali się tak jak dwa lata temu i tak jak dziś" - napisała.

Dalej dodała zdanie, którego możliwe interpretacje mogą być dla fanów pary polem do domysłów:

"Z Tobą to mogę i na koniec świata i nawet z gromadką dzieci..." - zwróciła się do męża. Pela w komentarzy spytał, jak duża ma być to gromadka, a Kaczorowska odpowiedziała, że dużo zależy od niego. Czyżby już planowali kolejną ciążę? Przypomnijmy, że Agnieszka i Maciek zostali rodzicami pod koniec lipca 2019 roku.

"Co nam życie da, to biorę ! I tak zrobimy z tego najsłodsze, najpiękniejsze i najszczęśliwsze chwile" - kończy wpis..

Czy Agnieszka Kaczorowska myśli o kolejnej ciąży i czy razem z mężem planują powiększenie rodziny? Nie wykluczone, bo aktorka wcześniej podkreślała, że marzy o dużej rodzinie.

RadioZET.pl/AS