Zamknij

Agnieszka Kaczorowska urodziła? Zdradziła imię drugiej córki [FOTO]

18.06.2021 19:08
Agnieszka Kaczorowska
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Agnieszka Kaczorowska opublikowała wpis, który przykuł uwagę jej fanów. Gwiazda "Klanu" pokazała zdjęcia z baby shower i zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiej córki. Jednym zdaniem zasugerowała, że jej pociecha przyszła już na świat.

Agnieszka Kaczorowska regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, udostępnia ciekawe zdjęcia i dzieli się kulisami życia rodzinnego. Ostatnio jednym z najważniejszych tematów na instagramowym profilu aktorki jest ciąża. Gwiazda "Klanu" i jej mąż Maciej Pela ogłosili kilka miesięcy temu, że spodziewają się drugiego dziecka. Szczęśliwa mama Emilki spodziewa się kolejnej córki.

W najnowszym wpisie Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z baby shower, czyli przyjęcia organizowanego przed narodzinami dziecka. Na fotografiach widać m.in. ozdobny napis: "Czekamy na Gabi". Fani Kaczorowskiej podejrzewają jednak, że druga pociecha aktorki i jej męża przyszła już na świat.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska tańczy na Instagramie. Internauci drwią: "Sztuczność bije po oczach" [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska urodziła? "Nasz kolejny cud już jest z nami..."

Agnieszka Kaczorowska dodała opis pod zdjęciami. Jednym zdaniem zasugerowała, że jej druga córka jest już na świecie. Nic dziwnego, że internauci w komentarzach zaczęli gratulować szczęśliwym rodzicom.

- Niecałe 2 tygodnie temu odbyło się cudowne #BabyShower w oczekiwaniu na naszego kolejnego aniołka! Dziś wracam sobie do tych chwil wypełnionych piękną energią i dziękuję za obecność kobietom drogim mojemu sercu. I oczywiście dziękuję @maciek.pela, że czuwałeś i pomagałeś… jak zawsze zresztą… Nasz kolejny CUD już jest z nami, a niedługo usłyszymy jego głos - podsumowała aktorka.

Aktorka zaintrygowała tym wpisem fanów. Choć napisała, że ich cud "jest już z nimi", mogła się w ten sposób odnosić do samej ciąży, a niekoniecznie porodu. Myślicie, że już wkrótce oficjalnie przekaże szczęśliwą nowinę?