Zamknij

Agnieszka Kaczorowska w bikini. Odsłoniła ciążowy brzuch [FOTO]

22.02.2021 13:57
Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na długo wyczekiwany urlop. Aktorka "Klanu", podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, wybrała wakacje w egzotycznych klimatach. Zaprezentowała się fanom w samym bikini.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka znana z serialu "Klan" ukrywała ciążę przez kilka pierwszych tygodni, jednak niedawno postanowiła przekazać fanom szczęśliwą wiadomość. Choć gwiazda wspominała, że początek drugiej ciąży był dla niej trudny, teraz czuje się już na tyle dobrze, że wybrała się na zagraniczne wakacje. Cała rodzina odpoczywa na słonecznych Malediwach. Kaczorowska ogłosiła początek urlopu fotką w bikini.

- Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu... Uciekliśmy daleko. I przesyłamy wam dużo słońca! Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni... #Pelakiwpodróży #Pelakowelove #malediwy - dodała w opisie pod zdjęciem.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla dziecka. Jest bardzo tradycyjne

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie w bikini

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak w tej chwili wygląda jej brzuch w ciąży. Do porodu zostało jeszcze dużo czasu, więc nic dziwnego, że krągłości aktorki nie są mocno widoczne. Internauci komplementują urodę Kaczorowskiej oraz jej szczupłą figurę.

- Kwitniesz, kochana!

- Jaka szczuplusieńka. Ciąża jest dla ciebie ślicznym dodatkiem. Odpoczywaj Agusia.

- Jak pięknie. Przywieźcie do nas trochę ciepełka.

- Wow, zazdroszczę i to bardzo. Miłego wypoczynku dla całej rodziny - komentują fani.

Wam też podoba się zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej?