Zamknij

Kaczorowska walczy z hejtem

Redakcja
07.03.2018 13:18
Kaczorowska
fot. Eastnews

Pojawiły się niesprawdzone informacje, że Agnieszka Kaczorowska nie jest lubiana w swojej szkole tańca. Tancerka znana widzom z programu „Taniec z gwiazdami” i serialu „Klan” wydała oświadczenie, w którym skomentowała plotki. Zagroziła także sądem.

Agnieszka Kaczorowska walczy z hejtem. Jej menadżerka grozi sądem

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się wytoczyć walkę hejterom. Ostatnio kolorowa prasa w nieelegancki sposób poinformowała o tym, że popularna tancerka związała się z nowym partnerem, odbijając go jego dotychczasowej dziewczynie. Zdaniem jednego z dzienników od tancerki mieli odwrócić się pracownicy jej szkoły tańca Dance World by Agnieszka Kaczorowska.

Na Instagramie celebrytki zamieszczono oświadczenie, wydane przez menedżerkę Kaczorowskiej. Jak można było przeczytać, Agnieszka będzie kierować do sądu pozwy skierowane przeciwko oczerniającym ją osobom i mediom.

— W imieniu Agnieszki Kaczorowskiej żądamy natychmiastowego zaprzestania publikowania i rozpowszechniania kłamliwych, napastliwych, niesprawdzonych i wprowadzających opinię publiczną w błąd artykułów, które niszczą dobre imię aktorki. Negatywnie wpływają na jej życie prywatne, rodzinne oraz zawodowe. Każda osoba wydająca fałszywą opinię, każde medium i każda publikacja, która naruszy dobre imię Agnieszki Kaczorowskiej, zostanie skierowana przez nas na drogę sądową — napisała menedżerka gwiazdy, Renata Rogólska.

RadioZET.pl/SI/Instagram