Zamknij

Agnieszka Kaczorowska wróci do "Tańca z gwiazdami"? Ale już nie w roli tancerki

28.10.2020 15:04
Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska zasiądzie w jury "Tańca z gwiazdami"? Gwiazda "Klanu" skomentowała doniesienia tabloidu. Kaczorowska zastąpi któregoś z jurorów w "Dancing with the Stars"?

Agnieszka Kaczorowska stała się znana z roli Bożenki Lubicz w serialu "Klan", ale tym, co od początku napędzało jej karierę był taniec. Gwiazda ma na koncie liczne tytuły, w tym Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich 2010. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W 2017 roku otworzyła własną szkołę tańca. Prywatnie również związała się z tancerzem, Maciejem Pelą. W lipcu ubiegłego roku urodziła im się córka. 

Taneczne osiągnięcia Agnieszki Kaczorowskiej otworzyły jej drogę do "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, który najpierw wygrała, a potem objęła w nim role tancerki i choreografki. Po niespodziewanym odejściu krytycznie oceniła taneczne show. 

Sam program niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości. Ponadto nie mam możliwości prowadzenia szkoły wraz z uczestnictwem w tym programie, robiąc obie rzeczy na 100%, a inaczej nie umiem. Nie wezmę udziału w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości. Mam inne plany i marzenia – powiedziała w rozmowie z portalem JastrząbPost. 

Taniec z gwiazdami: Co dalej z programem? Iwona Pavlović o kolejnej edycji show

Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska zostanie jurorką? 

"Fakt" podał, że Agnieszka Kaczorowska otrzymała intratną propozycję z "Tańca z gwiazdami". Tym razem tancerka miałaby się pojawić w roli jurorki polsatowskiego show. Co na to sama zainteresowana? Kaczorowska nie potwierdziła, że taka propozycja faktycznie padła, ale ucieszyła się na samą myśl, że mogłaby zasiąść w jury obok Ivony Pavlović. 

O to, czy są plany zatrudnienia mnie w roli jurorki, trzeba pytać Polsat. Jednak gdybym dostała taką ofertę, byłoby to dla mnie wielkie wyróżnienie i kolejny etap w tanecznej karierze - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.