Zamknij

Agnieszka Kaczorowska wzruszyła fanki nowym zdjęciem z corką i mężem. Post wyciska łzy

Judyta Wanicka
09.10.2019 17:18
Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie z córką i mężem oraz wiersz, którym wzruszyła fanki do łez. Niedawno tancerka grająca Bożenkę Lubicz w serialu "Klan" po raz pierwszy została mamą. Aktorka odkrywa uroki macierzyństwa, a teraz nawet dzieli się nimi w twórczości lirycznej.

Pod koniec lipca Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami. Tancerka znana z występów w "Tańcu z gwiazdami" oraz roli Bożenki Lubicz w serialu "Klan" urodziła córkę, która otrzymała imię Emilia. Gwiazda chętnie chwali się życiem rodzinnym na Instagramie, publikując zdjęcia oraz wpisy traktujące o cieniach i blaskach macierzyństwa. Wychowywanie córeczki tak mocno inspiruje gwiazdę "Klanu", że zdecydowała się napisać o tym wiersz.

Agnieszka Kaczorowska ułożyła wiersz dla córki

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej regularnie pojawiają się urocze zdjęcia z Emilią i Maciejem Pelą, ale takiego posta jeszcze nie było. Ambitna tancerka postanowiła udowodnić fanom, że potrafi nie tylko tańczyć i grać, ale ma również talent do poezji. Pod zdjęciem, na którym pozuje razem z mężem i kilkumiesięczna córką, serialowa Bożenka Lubicz zamieściła wiersz własnego autorstwa.

"Wzruszam się"
Wzruszam się, gdy te małe oczęta zasypiając patrzą na mnie z miłością. Wzruszam się, gdy zaciska mocno moją dłoń. Wzruszam się, kiedy uśmiecha się do nas szczerze.

Wzruszam się, gdy słyszę co raz to nowe dźwięki, którymi się z nami komunikuje. Wzruszam się, gdy widzę jak oni się tulą we dwoje i są szczęśliwi. Wzruszam się, gdy bawią się razem, a ja mogę mieć chwilę dla siebie. Wzruszam się, gdy mówię jej, że bardzo ją kocham.

Chyba często się wzruszam - wyznała Agnieszka Kaczorowska. 

Agnieszka Kaczorowska poszła z dzieckiem w góry w klapkach. Fani nie mają dla niej litości

Próbka poezji Agnieszki Kaczorowskiej spodobała się fankom nie mniej niż widok gwiazdy tulącej w ramionach malutką Emilię i Macieja Peli czule obejmującego żonę.  

Ja się wzruszyłam, czytając to.

Przepięknie pani opisała swoje uczucia dla Emi.

Agnieszko, ty powinnaś się zająć pisaniem poezji, serio! Wzruszyłam się do łez! To takie prawdziwe! - czytamy w komentarzach.

Niewykluczone, że gwiazda "Klanu" weźmie sobie tę radę do serca i wkrótce regularnie będzie raczyć swoje wielbicielki podobną twórczością.

RadioZET.pl/jw