Zamknij

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki. Fani: „Zwykłe, a piękne”

Maciej Friedrich
14.08.2019 13:39
Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki. Fani: „Zwykłe, a piękne”
fot. Piotr Molecki/East News

Agnieszka Kaczorowska od niedawna jest szczęśliwą mamą i chętnie dzieli się swoją radością w mediach społecznościowych. Aktorka zdecydowała się zdradzić fanom, jakie imię wybrała dla córeczki. Internautom bardzo spodobała się decyzja gwiazdy.

Agnieszka Kaczorowska nie może narzekać, zarówno jeśli chodzi o życie zawodowe, jak i prywatne. Popularna Bożenka z „Klanu” szczęśliwie zakochała się w tancerzu Macieju Peli i we wrześniu 2018 roku wyszła za mąż. Z kolei w 1 stycznia 2019 roku poinformowała, że spodziewa się dziecka. Od tego momentu w mediach społecznościowych regularnie relacjonowała przebieg ciąży. 26 lipca 2019 roku Kaczorowska urodziła i została szczęśliwą mamą dziewczynki. Agnieszka nie ukrywała płci swojego dziecka, do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, jakie imię wybrali z mężem dla swojej pociechy.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki

We wtorek 13 sierpnia na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie aktorki z córeczką oraz obszerny wpis, w którym gwiazda poinformowała, że nie zamierza publikować zdjęć, na których widoczna będzie twarz dziecka. Para doszła do wniosku, że w ten sposób ich pociecha będzie bezpieczniejsza. Być może ma to związek z groźbami, jakie aktorka otrzymywała. Jeden z internautów miał grozić jej dziecku śmiercią.

Przy okazji Kaczorowska postanowiła też rozwiać wątpliwości i poinformowała, jakie imię wybrali razem z Maciejem dla swojej córeczki.

Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym, co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi. I to Wam musi wystarczyć – czytamy w poście gwiazdy.

Zdecydowana większość fanów była zachwycona wyborem Agnieszki i Maćka i gratulowała parze dobrej decyzji.

Najpiękniejsze imię świata. Emilki to super dziewczynki pozdrawiam.

Zwykłe, a piękne.

Emilia, tak zwyczajnie, tak ładnie, tak normalnie – komplementowali internauci.

Zagłosuj

Czy publikowanie wizerunku dziecka w sieci może być niebezpieczne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF