Zamknij

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Maciej Friedrich
05.04.2019 08:08
Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela byli gośćmi "Dzień Dobry TVN". Zapytani o to czy wiedzą jakiej płci będzie ich dziecko, niespodziewanie zdradzili, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

Agnieszka Kaczorowska

we wrześniu 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę, a już na początku 2019 zdradziła, że jest w ciąży. Fani gwiazdy "Klanu" nie kryli radości i składali Agnieszce gratulacje. Niemal natychmiast pojawiły się również spekulacje na temat płci dziecka aktorki. Małżonkowie jednak skrupulatnie odmawiali podawania takich informacji. Znani są z tego, że nie zwykli afiszować się prywatnym życiem w sieci. Jednak w wywiadzie udzielonym podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN", zdecydowali się zdradzić tajemnicę.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka

W poniedziałek na profilu Agnieszki na Instagramie pojawiło się zdjęcie z mężem, pod którym pojawiło się pytanie "chłopiec czy dziewczynka?". Na fotografię zareagowało 18 tysięcy internautów, którzy próbowali odgadnąć płeć dziecka Kaczorowskiej. Nieco więcej fanów "zagłosowało" na chłopca. Tymczasem pytanie wcale nie dotyczyło jej dziecka.

- Dotyczyło dziecka z Akademii Przyszłości i zgodnie z tym, co internauci wybrali, wczoraj siedzieliśmy i liczyliśmy wszystkie komentarze, było więcej komentarzy na chłopca. Dlatego właśnie zakupiliśmy indeks sukcesu dla chłopca z Akademii Przyszłości.

Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram:@agakaczor
ZOBACZ: Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Partnerkę poznał, gdy miała 21 lat

Mimo to aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie nurtujące zarówno fanów, jak i dziennikarzy.

- Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba że nam wywinie jakiś numer przy porodzie... ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić, ponieważ mieliśmy nadzieję, że całą tą akcją będziemy mogli nagłośnić Akademię Przyszłości i zachęcić tych, których siedzą przed telewizorami czy przed telefonem, że mogą pomóc.

RadioZET.pl