Zamknij

Agnieszka Koszelak jest w ciąży. Finalistka "Projektu Lady" pokazała zdjęcie USG [FOTO]

18.06.2020 13:41
Finalistka Projektu Lady jest w ciąży
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Agnieszka Koszelak, finalistka 3. edycji "Projektu Lady" ogłosiła radosną nowinę. W mediach społecznościowych pochwaliła się, że niebawem zostanie mamą. Opublikiwała także zdjęcie USG. Fani Agnieszki rozpływali się w gratulacjach.

"Projekt Lady" to polski program rozrywkowy emitowany na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie. W 2019 roku mogliśmy oglądać już 4. edycję show, w którym młode dziewczyny, często sprawiające kłopoty wychowawcze, zbuntowane i pochodzące z trudnych środowisk, starały się odmienić swoje życie i nauczyć się być prawdziwymi damami. Pod czujnym okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan, Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej Radosmkiej nabierały manier i podejmowały ważne życiowe decyzje.

Wiele dziewcząt nie potrafiło dopasować się do rygorów programu i zmienić swoich nawyków, dla wielu jednak program był życiowym zakrętem w dobrą stronę. Jedną z krnąbrnych uczestniczek była Agnieszka Koszelak, która sama o sobie mówiła, że "na co dzień pracuje na poczcie, a wolnym czasie pija szampana z koleżankami, na ławce w parku". W 3. edycji "Projektu Lady" dotarła do finału i choć nie zwyciężyła, w jej życiu nastąpiła spora zmiana. 

 Projekt Lady 4: Program był ustawiony? Internauci krytykują wyniki finału

Agnieszka Koszelak z "Projektu Lady" jest w ciąży. Pokazała zdjęcie USG

Przed udziałem w "Projekcie Lady"Agnieszka Koszelak znana była z zamiłowania do odważnych strojów, między innymi wyzywających spódniczek. Po programie zmieniła styla na zdecydowanie bardziej stonowany. Udało jej się także zakochać i związać, a już niedługo w jej życiu zajdzie kolejna zmiana. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną. Agnieszka jest w ciąży, pochwaliła się zdjęciem USG.

- Halo! Mam dla Was świetna wiadomość. Będę mamą! Już oficjalnie mogę się pochwalić. Byłam u lekarza, wszystko potwierdzone. 6 tydzień. Tatuś mega zadowolony - pisze podekscytowana Agnieszka.

Pod postem Koszelak pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami.

- Ale super, wow. Gratulacje.

- Gratuluję kochana! - pisali fani.

My także gratulujemy Agnieszce.