Zamknij

Agnieszka Kot topless w wannie. Żona skoczka wstawiła odważne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
02.03.2020 15:45
Maciej Kot z żoną Agnieszką
fot. Instagram:@bodybyaga

Agnieszka Kot nago na Instagramie. Żona skoczka Macieja Kota opublikowała pikantne zdjęcie, na którym pojawia się topless. To pierwsze tak odważne zdjęcie instruktorki fitnessu.

Agnieszka Kot nago na Instagramie

Agnieszka Kot to kolejna po Justynie Żyle i Ewie Bilan-Stoch żona skoczka, którą interesują się media. Żona Macieja Kota zdobywa coraz większą popularność na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje 30 tys. użytkowników. Jak możemy się z niego dowiedzieć, Agnieszka Kot jest instruktorką fitnessu i trenerką personalną. Na swoim profilu przeważnie dzieli się zdjęciami prezentującymi efekty jej ćwiczeń, ale ostatnio wstawiła wyjątkową fotografię. Agnieszka Kot pozuje topless w wielkiej, kamiennej wannie. Fani porównali ją do Afrodyty i Kleopatry. 

Kot niech żałuje, że w rozjazdach - piszą zachwyceni internauci.

Kim jest Agnieszka Kot?

Agnieszka Lewkowicz-Kot przez 10 lat trenowała lekkoatletykę. Jej główną konkurencją był bieg przez płotki na 400 m. W wyniku kontuzji zawiesiła karierę i zajęła się fitnessem. Obecnie prowadzi własne studio w Nowym Targu, gdzie pracuje jako trenerka personalna. W 2015 roku związała się ze skoczkiem Maciejem Kotem. Cztery lata później odbył się ich ślub. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.

Zagłosuj

Oglądasz skoki narciarskie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw