Zamknij

Agnieszka Kotońska kusi w bikini. Gwiazda "Gogglebox" pokazała odważne zdjęcie

15.06.2020 15:14
Agnieszka Kotońska
fot. Instagram/@agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka w ostatnich latach przeszła niesamowitą metamorfozę - schudła aż 40 kilogramów. Teraz zaprezentowała fanom swoje ciało na odważnych zdjęciach w stroju kąpielowym.

Agnieszka Kotońska, znana jako uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła w ostatnich latach prawdziwą metamorfozę. 43-latka zrzuciła blisko 40 kilogramów i zrezygnowała z krzykliwego makijażu oraz doczepianych włosów. Spektakularna przemiana zgromadziła wokół niej wierne grono obserwatorek, które również pragnęły zmienić coś w swoim życiu.

Obecnie Agnieszka Kotońska cieszy się popularnością przede wszystkim na Instagramie. Profil celebrytki w mediach społecznościowych obserwuje ponad 260 tys. osób. Ostatnio gwiazda show TTV postanowiła pochwalić się efektami odchudzania. Opublikowała odważne zdjęcie w stroju kąpielowym.

Gogglebox. Przed telewizorem: Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcia w bikini

- Dziś pogoda cudowna, żyć i cieszyć się z tego co mamy. Doceniaj i ciesz się z tego, co masz, kochaj każdy moment własnego życia, bo nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć. Żyj chwilą, kochaj siebie i ludzi. Nigdy nikomu nie życz źle, pamiętaj - karma wraca - napisała Agnieszka Kotońska w opisie pod zdjęciem.

Celebrytka spędza pierwsze tygodnie tegorocznych wakacji nad polskim morzem. Widać, że czas spędzony z rodziną jej służy. Fanom bardzo spodobały się odważne fotki Agnieszki.

- Ładna Pani!

- Cudowna, uśmiechnięta jak zawsze.

- Gratuluje fit sylwetki. W końcu prawdziwa celebrytka z krwi i kości.

- Wow, jaka dżaga! Super, miłego wypoczynku - komentują internauci.

Wam też się podoba?