Zamknij

Agnieszka Mrozińska okradziona. Konto gwiazdy "Barw szczęścia" padło łupem hakerów

Sylwia Wamej
28.04.2020 17:38
Agnieszka Mrozińska
fot. Instagram.com/ Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska została okradziona. Instagramowe konto aktorki "Barw szczęścia" zostało zhakowane. O wsparcie dla koleżanki poprosiła Barbara Kurdej-Szatan.

Agnieszka Mrozińska okradziona przez hakerów. Gwiazdę "Barw szczęścia" wspiera Barbara Kurdej-Szatan

Agnieszka Mrozińska została okradziona. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia"   padła ofiarą hakerów, którzy ukradli jej instagramowe konto. Agnieszka Mrozińska straciła wszystkich followersów na Instagramie i teraz na nowo postanowiła założyć instagramowy profil. O wsparcie dla koleżanki z serialu poprosiła Barbara Kurdej-Szatan, która we wpisie zachęciła do tego, żeby "lajkować" nowe konto Agnieszki.

"Hej dobrzy ludzie ! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto :/// @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda to proszę, zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa - to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie - lajkujcie lawinowo !!! :)))))

Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca :) znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo :))))) i tu małe promo Mrozi - czy Wy wiecie , że to Ona jest głosem kucyna Pony- Rainbow Dasha ???? I Bridget z „Sekretne życie zwierzaków domowych” i Violetty z tego serialu dla dzieciaków ? :)))))) i ma za sobą mnoooooósto ról w musicalach no i of course Barwy Szczęścia :D zaglądajcie prędko do Niej ! Bo się podłamała trochę ... jednak te nasze konta to jak takie nasze pamiętniki .... będzie Jej miło :)))) i pięknego dnia dla Was Kochani" - zachęciła do "podglądania"życia Agnieszki Mrozińskiej - Barbara Kurdej-Szatan. Fani na szczęście szybko zadeklarowali swoją pomoc.

Agnieszka Mrozińska prywatnie i zawodowo

Agnieszka Mrozińska przez 11 lat związana była z Teatrem Muzycznym "Roma". Jest nie tylko aktorką filmową i dubbingową, ale też producentką filmową, wokalistką oraz tancerką. Prywatnie jest mamą córki - Nadii.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/a na Instagramie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW