Zamknij

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie w ciąży. Fani zachwyceni. "Nogi do nieba" [FOTO]

Maciej Friedrich
02.03.2020 14:48
Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie w ciąży. Fani zachwyceni. "Nogi do nieba" [FOTO]
fot. Instagram:@aradwanska

Informacja o tym, że Agnieszka Radwańska jest w ciąży, zelektryzowała wielbicieli byłej tenisistki. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym z ciążowym brzuszkiem spaceruje po Krakowie. Internauci nie kryli zachwytu nad figurą Radwańskiej. 

Agnieszka Radwańska to bez wątpienia najbardziej utytułowana polska tenisistka w historii. Finalistka Wimbledonu 2012 i wiceliderka rankingu WTA przez lata uznawana była za jedną z czołowych zawodniczek świata. Nie sposób wymienić wszystkich trofeów polskiej zawodniczki, która poza ogromnym talentem zapadła w pamięć kibiców jako niezwykle sympatyczna osoba, przez pięć lat z rzędu odbierając nagrodę dla "najsympatyczniejszej zawodniczki". 

Radwańska zakończyła sportową karierę w 2018 roku, a pod koniec stycznia 2019 ogłosiła, że spodziewa się dziecka

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę z Caroline Wozniacki [WIDEO]

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie w ciąży

Agnieszka Radwańska, w odróżnieniu od wielu innych gwiazd, nie zasypuje swoich mediów społecznościowych zdjęciami w ciąży. Od czasu do czasu do czasu jednak na jej profilu pojawiają się nowe fotografie. W niedzielę 2 marca była tenisistka pochwaliła się fanom zdjęciem ze spaceru po krakowskim rynku. 
- Najlepsze miejsce na weekend? Kraków! - napisała celebrytka. 

Fani nie kryli zachwytu nad zdjęciem Radwańskiej. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, a internauci zwracali uwagę między innymi na zgrabne nogi Agnieszki. 

- Nogi do nieba!

- Piękna kobieta w pięknym mieście!

Co można powiedzieć: Dżaga - czytamy w komentarzach. 

Zagłosuj

Śledzisz życie prywatne gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF