Zamknij

Agnieszka Radwańska w zmysłowej sesji z ciążowym brzuszkiem. "Hot mama" [FOTO]

19.06.2020 17:47
Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z brzuszkiem
fot. Damian KLAMKA/East News

Agnieszka Radwańska niedługo zostanie mamą. Ciążowy brzuszek nie przeszkodził jej we wzięciu udziały w zmysłowej sesji zdjęciowej. Jej efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Internauci nie kryli zachwytu nad urodą byłej tenisistki.

Agnieszka Radwańska to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek w historii. Jako druga Polka dotarła do finału wielkoszlemowego turnieju, osiągnęła także pozycję w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych tenisistek świata. Przez pięć lat z rzędu zdobywała nagrody dla ulubionej tenisistki publiczności oraz nagrody za najlepsze zagranie. Ciężko zliczyć wszystkie jej wyróżnienia i tytuły zdobyte na kortach całego świata. Jako pierwsza polska sportsmenka w tej dziedzinie zarobiła ponad milion dolarów za swoje występy.

W 2018 roku Radwańska ogłosiła zakończenie kariery sportowej, nie zniknęła jednak z mediów. W 2019 roku mogliśmy oglądać ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami", została także ambasadorką dobrej woli UNICEF. Prywatnie w 2017 roku wyszła za mąż za swojego trenera Dawida Celta. Pod koniec stycznia była tenisistka podzieliła się radosną wiadomością. Gwiazda polskiego sportu spodziewa się dziecka, sama opisała sytuację, jako nowy etap w jej życiu. Swoją radością dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Tym razem, mimo wyraźnego ciążowego brzuszka, zdecydowała się na zmysłową sesję zdjęciową.

 Koronawirus w Polsce: Agnieszka Radwańska włączyła się w pomoc szpitalom

Agnieszka Radwańska z ciążowym brzuszkiem w zmysłowej sesji zdjęciowej

Na profilu Agnieszki Radwańskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, tym razem czarno białe. Przyszła mama pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Jak sama poinformowała, zdjęcia zostały wykonane na pamiątkę. Agnieszka na fotografii pozuje w zmysłowej pozie, ubrana w elegancką czarną sukienkę, która podkreśla jej ciążowy brzuszek. Internautom bardzo spodobał się efekt pracy fotografa, w komentarzach nie szczędzili komplementów. Jeden z nich określił radwańską mianem "hot mamy".

- Pięknie Aga! Zdecydowanie ciąża Ci służy, wyglądasz ślicznie!

- Najlepszy fotograf i najpiękniejsza przyszła mama.

- Wspaniała ta fotografia. Mila pamiątką. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego - czytamy.

A jak wam podoba się zdjęcie Agnieszki?