Zamknij

Agnieszka Radwańska nie zarobi na udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Co się stanie z pieniędzmi?

Redakcja
29.01.2019 12:53
Agnieszka Radwańska nie zarobi na udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Co się stanie z pieniędzmi?
fot. Instagram:@aradwanska

Agnieszka Radwańska jest jedną z największych gwiazd nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Tenisistka nie weźmie jednak za występ w programie ani złotówki. Co stanie się z jej gażą?

Agnieszka Radwańska to najbardziej utytułowana polska tenisistka w historii. Była wiceliderka rankingu WTA i finalistka Wimbledonu 2012 swoją przygodę z tenisem rozpoczęła w Niemczech. Swój pierwszy turniej wygrała w wieku zaledwie sześciu lat. W 2006 roku otrzymała nagrodę WTA w kategorii debiut roku. Jest drugą Polką w historii (po Jadwidze Jędrzejowskiej), która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu. W listopadzie 2018 roku Agnieszka zdecydowała się zakończyć sportową karierę.

Sportowe sukcesy Agnieszki przełożyły się oczywiście również na wysokie zarobki. Według wyliczeń magazynu „Wprost” majątek Radwańskiej to ponad 100 milionów złotych. Po zakończeniu kariery tenisistka poinformowała, że zainwestuje w sieć apartamentów w dużych polskich miastach. Rozpoczęła także działalność charytatywną. 9 stycznia została ambasadorką dobrej woli UNICEF.

Agnieszka Radwańska Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@aradwanska

Agnieszka Radwańska nie zarobi na „Tańcu z gwiazdami”

22 stycznia Agnieszka Radwańska potwierdziła informację, że zatańczy w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Będziemy mogli oglądać ją w towarzystwie między innymi Justyny Żyły, Macadamian Girl oraz Mistera Polski 2017 Jakuba Kucnera.

ZOBACZ: Kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Według magazynu „Party” Radwańska ma otrzymywać za udział w programie wyjątkowo wysoką stawkę, nawet 20 tysięcy złotych za jeden odcinek. Jednak Agnieszka nie ma zamiaru zatrzymać pieniędzy dla siebie. Ma je przeznaczyć na cele charytatywne, a dokładnie na rzecz UNICEF. W ten sposób pomoże organizacji w niesieniu pomocy dzieciom na całym świecie. Mamy nadzieję, że gwiazda wytańczy zwycięstwo w programie. Trzymamy kciuki.

Agnieszka Radwańska UNICEF
fot. Instagram:@aradwanska

RadioZET.pl/MF