Zamknij

Agnieszka Radwańska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem: "Piękna, będzie chłopak"

Sylwia Wamej
19.05.2020 14:41
Agnieszka Radwańska
fot. Beata Zawadzka/ East News

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka. Tenisistka chętnie chwali się ciążowym brzuszkiem, publikując kolejne kadry na Instagramie. Tym razem zachwyciła fanów słonecznym kadrem z pięknego ogrodu.

Agnieszka Radwańska pokazała ciążowy brzuszek. Fani: "Będzie chłopak"

Agnieszka Radwańska niedługo przywita razem z mężem Dawidem Celtem pierwsze dziecko. Gwiazda chętnie publikuje kolejne ciążowe kadry na Instagramie, prezentując rosnący ciążowy brzuszek. Tym razem pokazała zdjęcie ze słonecznego ogrodu. Fani licznie skomentowali zdjęcie Radwańskiej, w tym Ania Wyszkoni. Piosenkarka przy okazji zaproponowała Agnieszce Radwańskiej udział w Hot 16 Challenge, jednak Radwańska nie odpowiedziała jej na zaproszenie.

Fani komplementują kolorowe zdjęcie Radwańskiej. "Piękna, będzie chłopak"  - piszą wielbiciele tenisistki. Agnieszka Radwańska nie ukrywała, że marzy jej się założenie rodziny. 22 lipca 2017 wzięła ślub z Dawidem Celtem, sparingpartnerem, a wcześniej jej trenerem. Po skończeniu sportowej kariery Radwańska zajęła się biznesem. W 2018 roku uruchomiła pierwszy apartamentowiec AGA Tenis Apartments w Krakowie. 

Agnieszka Radwańska w ciąży. Kiedy urodzi?

Agnieszka Radwańska przywita pierwsze dziecko latem. W jednym z wywiadów Agnieszka Radwańska zdradziła, że cieszy się na przyjście dziecka latem, bo nie będzie musiała poświęcać dużo czasu na ubieranie malucha.

" Będę miała mniej ubierania, gdy będę wychodzić na spacery. (...) I mi też będzie się łatwiej ubierać jak już brzuszek mi się powiększy – wyznała". Na razie Radwańska i jej mąż Dawid Celt nie zdradzili, jakiej płci będzie maluszek.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW