Zamknij

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcia z Baby Shower. Zdradziła też płeć dziecka

29.06.2020 10:08
Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcia z Baby Shower. Zdradziła też płeć dziecka
fot. Instagram.com/ Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Była tenisistka pochwaliła się niedawno zdjęciami z baby shower. Zdradziła też płeć dziecka.

Agnieszka Radwańska wyprawiła baby shower. Zdradziła też płeć maluszka

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Gwiazda tenisa zorganizowała w miliony weekend baby shower, na który zaprosiła swoje przyjaciółki, m.in. Małgorzatę Sochę. Radwańska zdradziła też płeć dziecka. Tenisistka i jej ukochany mąż przywitają na świecie synka.

"Baby shower z moimi dziewczynami. Piękne popołudnie, wspaniała ekipa. Będzie chłopak" - napisała Agnieszka Radwańska. Wpis okrasiła zdjęciami z imprezy, gdzie wyeksponowała sporych rozmiarów brzuszek.

Agnieszka Radwańska: Jak nazwie synka?

Pod zdjęciem pojawiło się oczywiście mnóstwo ciepłych słów od fanów, którzy sugerowali, jak Radwańska może nazwać synka. Pojawiły się sugestie imion takich jak m.in. Artur czy Martin. Być może Agnieszka zdecyduje się na jedno z tych imion lub postawi na tradycyjne. W ostatnim czasie furorę wśród imion dzieci gwiazd robi Henryk. Swojego syna nazwała tak m.in. Magdalena Boczarska i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt pobrali się 22 lipca 2017 roku. Tenisistka pod koniec stycznia poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży. 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl