Zamknij

Agnieszka Radwańska świętuje urodziny na siłowni. Pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia Wamej
06.03.2020 12:37
Agnieszka Radwańska
fot. Piotr Molecki/ East News

Agnieszka Radwańska pokazała, jak świętuje 31. urodziny. Jak na sportsmenkę przystało, dzień zaczęła od treningu na siłowni. Pokazała też ciążowy brzuszek.

Agnieszka Radwańska świętuje 31. urodziny. Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Radwańska świętuje 31. urodziny. Była tenisistka dzień zaczęła od treningu na siłowni. Gwiazda pokazała też ciążowy brzuszek, który jest już coraz większy. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla Agnieszki Radwańskiej. "Najlepszego, teraz już z górki", 100 lat Aga, "Agnieszka, wszystkiego najlepszego",  "samych wspaniałości" - piszą fani Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery sportowej oddała się życiu rodzinnemu. Jednak gwiazda nie rezygnuje ze sportu i nawet w ciąży wykorzystuje okazję do ćwiczeń.

Agnieszka Radwańska w ciąży. Gwiazda opublikowała wymowne zdjęcia

Agnieszka Radwańska ogłosiła kilka tygodni temu w mediach społecznościowych, że po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda opublikowała zdjęcia malutkich bucików i napisała: "Przyszedł czas na powiększenie rodziny" - pisała Radwańska.

 "Wiem, że będę musiała z wielu rzeczy zrezygnować, ale taka już kolej rzeczy. Na początku były obawy i sporo nerwów, teraz troszkę się uspokoiłam" - mówiła w jednym z wywiadów Agnieszka Radwańska.

Ojcem dziecka tenisistki jej mąż - Dawid Celt.

Zagłosuj

Interesujesz się sportem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET