Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz szczerze i bez lukru pisze o ciąży na Insta: „Nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym brzuszkiem”

Sylwia Wamej
29.03.2019 14:33
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Instagram.com/ Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się ze swoimi fanami odczuciami, które towarzyszą jej w ciąży. Dla aktorki ten czas jest równie piękny, co trudny. Gwiazda „Przyjaciółek” przyznaje, że chciałaby, żeby „błogosławiony stan” trwał nieco krócej.

Agnieszka Sienkiewicz szczerze o ciąży

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się kilka tygodni temu informacją na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda, która jest już mamą kilkuletniej córeczki, napisała na swoim Instagramie, że drugą ciążę wcale nie znosi tak dobrze. Aktorka opublikowała naturalne zdjęcie, obok którego umieściła komentarz, nieco daleki od wizerunku idealnych insta  -mam.

„Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć, i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą...” – zaczyna swój wpis Agnieszka. Sienkiewicz dodała też, że nie zawsze udaje się jej przestrzegać zdrowej diety w ciąży, z kolei energii starcza jej jedynie do południa.

Podkreśliła też, że na swoim profilu nie będzie publikować zdjęć rosnącego ciążowego brzuszka. „I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym »brzuszkiem«, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka. I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna »co stan błogosławiony« wolałaby ciutkę skrócić" – napisała. Aktorkę poparło w komentarzach mnóstwo kobiet, które utożsamiają się z poglądami Agnieszki na temat ciąży.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW