Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się pokaźnym brzuszkiem na Instagramie [ZDJĘCIE]

Redakcja
07.02.2019 10:23
Agnieszka Sienkiewicz ponownie zostanie mamą
fot. Instagram.com/Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała wyraźnie zaokrąglone kształty. Przy okazji zaapelowała też o wsparcie leczenia chorej na serce dziewczynki.

Agnieszka Sienkiewicz jest w drugiej ciąży

Agnieszka Sienkiewicz i jej mąż Mikołaj Gauer po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Zosi w 2016 roku. Ich rodzina znów się powiększy. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. W ten sposób nie tylko poinformowała fanów, ale też zachęciła do wzięcia udziału w ważnej akcji charytatywnej.

Jak się okazuje, potrzebna jest pomoc finansowa na leczenie 2,5-letniej Kasi, która ma chore serce.

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę. Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi. Niestety, jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia...”  zaczyna swój wpis aktorka.

Agnieszka Sienkiewicz zaangażowana w akcję charytatywną

Agnieszka Sienkiewicz ubolewa, że kwota do zebrania na leczenie dziecka jest ogromna, jednak wierzy, że z pomocą fanów uda się zgromadzić potrzebne pieniądze.

Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil” –  apeluje Agnieszka.

RadioZET.pl/ SW