Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża na Instagramie. Fani: "Cudowni"

Sylwia Wamej
31.12.2019 13:26
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Instagram.com/ Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz, choć jest szczęśliwą mężatką, chroni swoją prywatność. Gwiazda "Przyjaciółek" nie publikuje zdjęć w towarzystwie męża - Mikołaja Gauera. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała, jak razem bawią się na stoku narciarskim.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała wspólne zdjęcie z mężem na Instagramie

Agnieszka Sienkiewicz, choć jest bardzo aktywna na Instagramie, chroni swoją prywatność. Na jej profilu wśród wielu zdjęć rzadko można zobaczyć ujęcia z dziećmi, a tym bardziej z mężem. Gwiazda "Przyjaciółek" tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z ukochanym - Mikołajem Gauerem. Gwiazda "Przyjaciółek" wybrała się razem z całą rodziną na narty, a zdjęciem z mężem ze stoku pochwaliła się na Instagramie.

"Starsza córka w szkółce narciarskiej - młodszą przejęli na spacer znajomi - wiec mamy dwie godziny jazdy dla siebie! Ja jestem z tych wytrawnych narciarzy, którzy jednak lubią mieć asekuracje na stoku!!! A ta w postaci męża - najlepsza!!! Ślemy Wam dużo słońca!" - napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer. Kiedy się pobrali?

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer pobrali się 27 maja 2017 roku. Wybranek gwiazdy pochodzi z Łodzi i jest biznesmenem. Prowadzi biznes farmaceutyczny i jest właścicielem kilku aptek w Łodzi.

"Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam. Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan" - mówiła jakiś czas temu Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z "Grazią".

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW