Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża. Ukochany aktorki został porównany do znanego aktora [FOTO]

02.08.2021 18:53
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Agnieszka Sienkiewicz jest szczęśliwą żoną Mikołaja Gauera i mamą dwóch córek: Marysi i Zosi. Gwiazda chroni swoje życie prywatne, a na jej Instagramie rzadko gości mąż aktorki. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała małżonka na Instagramie. Fani stwierdzili, że ukochany aktorki przypomina im znanego polskiego aktora. O kogo chodzi?

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer doczekali się dwóch córek: Marysi i Zosi. Gwiazda "M jak miłość" stara się mocno chronić swoje życie prywatne. Zdjęcia dzieci na Instagramie pokazuje w taki sposób, aby nie było widać ich twarzy. Rzadko publikuje też zdjęcia męża - Mikołaja Gauera.

Zobacz też:Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: „Próbowałam wciągnąć, ale się nie daje”

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża. Ukochany aktorki został porównany do znanego aktora [FOTO]

Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała selfie z ukochanym. "Mój mąż żartuje, że jak nie wiem co napisać to piszę”oczami męża", więc dziś dla odmiany - OCZY MĘŻA" - napisała Agnieszka Sienkiewicz. Pod zdjęciem fani zauważyli, że ukochany aktorki bardzo przypomina... Piotra Adamczyka. "Pani mąż jest podobny do Piotra Adamczyka, śliczna z was para", "myślałam, że to Piotr Adamczyk", "piękna z was para" - komplementowali fani.

Mikołaj Gauer zawodowo związany jest z branżą farmaceutyczną. Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer pobrali się 27 maja 2017 roku. Z wykształcenia mąż Sienkiewicz jest operatorem filmowym. Para poznała się podczas pracy nad serialem "Agentki".

"Mikołaja poznałam przy „Agentkach”, mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością" - powiedziała Sienkiewicz w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie "Demakijaż".